deník MIFA

Středa 24.04.2024

CENA: ZDARMA!

Komentář výsledků 17. kola 1. anglické ligy

Šlágr kola mezi Wild Eagles a FC Liverpool skončil remízou, Vampíři opět zaváhali.

Viktoria Londýn : *bez manazera*1111*398 3:0
Kontumační výhra vyšvihla ambiciózní Viktorii Londýn, již na 6. místo tabulky a manažerka týmu se netají tím, že chce potrápit každého favorita a na konci sezóny být nejhůře do 5. místa tabulky.

AC Kajmans FC : Burakino Raiders 0:1
Domácí Kajmani ač se neustále drží jen těsně nad hranicí sestupu nenavázali na předchozí překvapivou výhru v Londýně a podlehli průměrným "Raiders". O jediný gól utkání se postaral v 71. minutě hostující Danny Gascoine. V utkání, ač šlo o velmi cenné body zejména pro Kajmany, předvedli oba týmy pouze průměrné výkony, nicméně utkání se neslo ve velmi korektním duchu s jedinou žlutou kartou. Hostující Raiders jsou zřejmě již smířeni s bojem ve středu tabulky.

SK Septimov : FC Milhouse Smokers 1:1
Domácí Septimov i přes mírnou převahu pouze remízoval s posledním celkem tabulky Milhouse Smokers. Septimov se ujal sice vedení těsně před přestávkou, ale už o minutu později srovnal na konečný stav hostující Kenny Fairclough. Bod je určitě úspěchem pro hostující tým, který nicméně stále okupuje poslední příčku tabulky a neustále čeká na první vítězství.

BRONCOS RAPTORS : FC Vampires 0:0
Hostující "Vampíři" si překvapivě i přes drtivou převahu neporadili s domácími "Raptory". Ti potvrdili stoupající formu oproti začátku celé ligy a uhráli cennou bezbrankovou remízu s dosud třetím týmem tabulky. Ten po této remíze musel přepustit tuto příčku ambiciózním Kettering Town. Jsme zvědavi, zda se po posledních nepříliš přesvědčivých výkonech "Vampires" chytnou aspoň v následujícím domácím utkání. Pokud chtějí udržet kontakt s čelem tabulky nemají jinou možnost. Hvězdou utkání byl jednoznačně domácí brankář Roger Kavanagh.

Destiny City FC : FC Oxford 3:0
Destiny City si podle papírových předpokladů poradili s hostujícím Oxfordem. O výsledku utkání bylo rozhodnuto během prvních 20 minut, kdy si domácí postupně vybudovali třígólový náskok. Pak už si ho jen profesorským výkonem, který měl zabránit zbytečným zraněním a kartám, pohlídali. Jedním gólem v utkání se blýskl také nejlepší střelec ligy Rob Archer a byla to jeho 17. trefa v sezóně. O další dvě trefy se postarali hráči, kteří se do mužstva vrátili po karetních trestech či zranění, čímž ukázali jak jsou pro mužstvo nepostradatelní. Hostující celek jen marně vzpomíná na doby, kdy okupoval přední příčky tabulky a proti na půl plynu hrajícím domácím se nedokázal prosadit.

Manchester United : FC Wales 0:0
Sestupem ohrožený Manchester United si připsal cenný bod proti silnému FC Wales. V podprůměrném utkání předvedl hostující FC Wales naprosto žalostný výkon a mezi tyče domácí branky vyslal jedinou střelu. Utkání přihlíželo přes 7000 diváků, kteří oba celky po právu odměnili závěrečným pískotem a snůškou nadávek.

Kettering Town : Liverpool Blackhawks 2:1
Nenápadný, ale velmi ambiciózní Kettering Town si ve velmi kvalitním utkání, před 16 500 diváky poradil se silným a nebezpečným hostujícím celkem Liverpool Blackhawks. Domácí se ujali vedení již v 11.minutě, kdy se trefil Dean Eaden. Výhru pojistil v 61. minutě Steve Rigby. Hosté už pouze korigovaly v 87. minutě na konečných 2:1. Tímto vítězstvím se Kettering Town dostal již za vedoucí duo Destiny City, FC Liverpool a je tím černým koněm vzadu. Uvidíme, zda se po konci sezóny nebude smát nakonec on. Hosté potvrdili momentální dobrou formu a jsou nyní určitě nebezpeční každému soupeři.

Wild Eagles FC : FC Liverpool 1:1
Na šlágr kola, domácích "Eagles" se druhým celkem tabulky, se přišlo podívat 16 000 diváků. V kvalitním střetnutí se oba soupeři rozešli zaslouženou remízou 1:1. Domácí se ujali sice vedení ve 29. minutě brankou střelce Simona Westcotta (11. v sezóně), ale konečnou remízu zajistil hostujícímu Liverpoolu v druhém poločase v 68. minutě Troy Murty. Hosté si i přes tuto remízu, také díky zaváhání "Vampírů", udrželi druhou příčku tabulky a pomalu, ale jistě se připravují na přímou bitvu o první příčku tabulky s Destiny City. Přímý souboj je plánován na 20. kolo tj. příští středu. Domácí Eagles převedli solidní výkon, kterému však v boji o samotné čelo tabulky přeci jen něco málo chybělo. Nicméně diváci odměnili své hráče po utkání bouřlivým potleskem.

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 21.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 658x