deník MIFA

Pátek 29.03.2024

CENA: ZDARMA!

O titul si zahrají Turecko a Nizozemsko...

Semifinále je odehráno, známe dva nejlepší týmy, které si dnes večer zahrají o titul a dva, na které zbylo "malé finále". Každopádně všem čtyřem týmům nezbývá než pogratulovat k úspěšnému šampionátu. Ve včerejších dvou zápasech padlo 8 branek, poměr střel na branku a mimo byl 23:14. Uděleno bylo také 6 žlutých karet. Pojďme k zápasům...

SEMIFINÁLE

Turecko - Slovensko 2p:2
B: 16. Sentürk Kahveci, 61. Yurtgüven Bürak - 9. a 84. Karaba Václav

První zápas byl velmi vyrovnaný. Oba účastníci v zápase vedli i prohrávali. Zápas nakonec v základní hrací době skončil nerozhodně a na řadu tak přišel tolik nepopulární los. Ten nakonec přisoudil finále týmu Turecka, které si tak může zahrát o nejlepší výsledek své historie (zatím 1x 2.místo a 2x 4.místo). Na Slovensko sice zbyl zápas o 3.místo, ale i to je velký úspěch a je pořád o co hrát (zatím 1x 1.místo, 2x 2.místo a 1x 3.místo).

Švédsko - Nizozemsko 1:3
B: 24. Tegner Kenneth - 27. Babel Christopher, 28. Kerklaan Louis, 67. Van Mierlo André-Pierre

I druhý zápas byl hodně vyrovnaný. Také v tomto zápase padly dohromady čtyři branky. Vynikající pro diváka byla hlavně pasáž mezi 24. a 28. minutou, kdy padly tři branky. Do vedení šlo Švédsko, ale za tři minuty bylo srovnáno a za další minutu už vedlo Nizozemsko. Ve druhém poločase přidalo ještě jednu branku Nizozemsko a díky výhře 3:1 si tak zahraje o svůj třetí titul (zatím 2x 1.místo a 1x 4.místo). Švédsko po dlouhých sezónách půstu má možnost dosáhnout dalšího úspěchu (zatím 1x 1.místo a 1x 3.místo).

Souhrn ze semifinále máme za sebou, následuje TOP 4:

B - Heitinga Yvan (HOL)
O - Tanritürk Erman (TUR)
Z - Kerklaan Louis (HOL)
Ú - De Graaf Girard (HOL)

Tak to je pro dnešek vše, dnes večer nezapomeňte sledovat finále a zápas o bronz. Zítra už jen krátká reportáž, poté již bude šampionát minulostí. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 14.05.2017pocet shlednuti Shlédnuto: 1413x