deník MIFA

Neděle 01.10.2023

CENA: ZDARMA!


Kontrola burzy + reprezentačních trenérů

Informace k obchodování na burze a k vedení jednotlivých reprezentací.

Kontrola obchodů na burze
Manažer, který prodává na burze není povinen sdělit potenciál hráče.
Manažer, který prodává na burze a záměrně uvede jiný potenciál hráče, činí podvod. Za tento podvod budou uděleny sankce v miliónech Mfk. Při opakovaném prohřešku hrozí několikanásobná pokuta a v extrémních případech ban.

S Alexi Lalasem jsme kontrolovali dva týdny burzu. Po průzkumu jsme zjistili, že většina manažerů se chová čestně - tedy pokud sdělí potenciál, tak je pravdivý. Byly pouze 3 vyjímky, kdy došlo k podvodu, z toho jeden případ byl extrémní. Manažeři byli uvědomeni a teď zpytují svědomí (zatím bez pokut)

Reprezentační trenér
V této oblasti dojde taky k úpravě. Admini mají možnost změnit nominaci reprezentačních trenérů. Je to z toho důvodu, že určití jedinci zneužívali reprezentaci ke svému prospěchu a nominovali tam své hráče a hráče přátel, kteří byli neadekvátní pro reprezentační výběr.
Nejedná se o případy různých taktik (kdy např. někteří manažeři dají více na Stř, někteří na doplňkové atributy Svo, Svz, Svu) a různé kombinace. Jedná se o případy, kdy jsou v repre hráči absolutně neadekvátní.

Jasný příklad je manažer Dirtty, který 3x zneužil reprezentaci Itálie pro svůj prospěch. Z tohoto důvodu mu bude opět 3x zrušena kandidatura na reprezentačního trenéra, ikdyby kandidoval a zvítěžil, ručně bude přenastaveno na trenéra na druhém místě.

Reprezentace má být vrchol mifa sezóny a má dopad na příchod juniorů a peněz z marketingu. Nemá to být nástroj k získání výhody na úkor ostatních ve vlastní zemi.

autor Autor: Designdatum 12.09.2019pocet shlednuti Shlédnuto: 1026x


 

Diskuze

brnoliNie je za co, rad som pomohol :p No ak chces kompletny zoznam, asi sa musis obratit...21/11/19
Designproč?19/9/19
SuperpepanTa poslední věta, to je dobrá blbost.19/9/19
don kichotKdyž píšu článek, tak tam napíšu všechny informace. Jsou tady i hlupáci...14/9/19
brnolihehe, diskusia black list je na co? 13/9/19
Počet příspěvků: 12
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz