deník MIFA

Sobota 24.02.2024

CENA: ZDARMA!


MIFA HELP

Erik se vrací na scénu - MIFA potřebuje pomoci

Ahoj všem

vůbec nevím kolik z Vás si mě ještě pamatuje, ale byl jsem vlastníkem MIFA před pár lety. Následně jsem přepustil většinový podíl Carbonemu - který se nějakou dobu o hru staral.

Asi před čtvrt rokem jsem se pokusil přihlásit po párleté odmlce (klasická nostalgie :) ) a zjistil jsem, že vlastně není možnost se do hry dostat. Zavolal jsme tedy Carbonemu a zjistil jsem, že je bohužel tak vytížen, že už není schopen hru spravovat. Dohodli jsme se tedy, že si to zkusím vzít opět na svá bedra já.

Tedy aktuální stav.
Hra si vydělá díky Vám!!! na server. Hlavní problém ale je, že hostingová společnost končí podporu jazyka ve kterém je psaná MIFA. Buď můžeme konvertovat na novou verzi (což už bohužel asi nikdo nezvládne) a nebo hru kompletně přepíšeme (což bude dost peněz a x měsíců práce).

Kromě toho samozřejmě nefunguje spousta věcí..(zmíněné přidělení týmů apod..) Proto prosím hlavně adminy, ale i další dobré duše - sepište mi na mail kit01@seznam.cz v jakém stavu se aktuálně hra nachází vevnitř - protože já se ani nemůžu přihlásit do diskuze, natož někomu napsat zprávu (aktuálně řešíme proč). Adminy prosím taky o nějaký telefon na vás, ať si můžeme cinknout a případně probrat situaci. Matně si pamatuju, že s Alexim se asi možná dokonce známe z Hradeckého srazu, ale už je to dávno (a navíc se možná pletu a vůbec jsme spolu na srazu nebyli :D ).

Jinak aktuálně jsem sehnal dva kluky programátory, kteří už na to pár dní koukají a hrabou se těma desítkama tabulek v kódu, aby mi dali časovou osu, jestli a co jak zvládneme = jinými slovy (a o odstavec výše) - pokusíme se to přepsat, ať se to dá třeba nějak dál rozvíjet..;)

Tak fotbalu zdar
Erik

autor Autor: Erikdatum 09.07.2021pocet shlednuti Shlédnuto: 883x


Kdo byl jedním z hlavních autorů MIFA (snad si to dobře pamatuju :) )

Humpa
sloupek
sloupek
82%
PJ
sloupek
sloupek
18%
PH
sloupek
sloupek
0%
Dans
sloupek
sloupek
0%
el.pepe
sloupek
sloupek
0%
Celkem hlasovalo 22 lidí
!!Nejsi přihlášený!!

Diskuze

martinezoSerus Erik..Potrebujem poradiť..Od tej nešťastnej udalosti čo sa stal ten vypadok(medzisezony...9/1/22
RadeczekČau, asi blbej dotaz - a na jinej server (hosting, nevyznám se v tom) by to celý...15/9/21
ErikPHPčko (jestli mě pamět nešálí tak verze 5.3).. Ano je to přesně o tom že...15/7/21
PuerV čem je to vůbec psaný?15/7/21
Puer1200 hodin...to by bylo skoro jednodušší to napsat celý znova, ne?15/7/21
Počet příspěvků: 13
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz