deník MIFA

Pátek 12.07.2024

CENA: ZDARMA!


Young Guns Cup

Po zemětřesení v turnajích vzniká nový, určený exkluzivně pro mladé naděje, rozuměj začínající i etablované týmy z nižších lig.

A co je ještě lepší, pokud s některými svými týmy hraješ třetí nebo čtvrtou ligu, můžeš být u toho a přihlásit se do něj s těmito týmy i Ty. Sám jsem vyrůstal na turnaji Petra Fišera UniQ Cup a je škoda, že takový turnaj tu teď chyběl.

Tato sezóna bude zkušební, neoficiální, tedy bez startovného a sponzoringu a také bez odměn. Jedinou odměnou bude zvýšená návštěvnost v turnajových zápasech a adrenalin, protože každý chce přece vyhrát. Pokud se turnaj osvědčí, startovné se zavede, s ním i sponzoring a tučné odměny. Další informace o turnaji lze nalézt přímo na jeho stránkách.
https://younggunscup.webnode.cz/

Přihlašování probíhá automatizovaně a v plánu je nechat možnost přihlásit se do úterý 13. prosince včetně. Poté se vymyslí systém turnaje podle počtu přihlášených týmů na zbylých sedm víkendů plus možná čtvrtky ke konci ligy. To nechávám otevřené, protože zatím nevím, do čeho jdu. Odkaz pro přihlášení je zde.
http://mifaturnaje.aspone.cz/Turnaje?tid=53

Automatizovaně znamená na stránkách turnaje registrovat ID svého týmu, do mmailu přijde obratem autorizační odkaz od mého týmu Torquay United FC, který směřuje zpět na stránky http://mifaturnaje.aspone.cz/, kde se tímto proklikem Vaše registrace potvrdí. Pokud nepřišel mmail s autorizačním odkazem (typicky pokud se z nějakého důvodu přihlašujete o přepočtu nebo jste nezadali správné ID týmu), kontaktujte mě a vše vyřešíme.

Tak hurá do toho a těším se na viděnou v turnaji.


Div.

autor Autor: Diversant de Diversedatum 08.12.2022pocet shlednuti Shlédnuto: 710x


Chyběl tady turnaj exkluzivně pro nižší ligy?

Určitě ano a rád se přihlásím.
sloupek
sloupek
76%
Ano, ale hrát ho nebudu.
sloupek
sloupek
6%
Ne. Lepší bylo, když byl Rest Cup pro všechny.
sloupek
sloupek
0%
Je mi to jedno, turnaje nehraju.
sloupek
sloupek
18%
Celkem hlasovalo 17 lidí
!!Nejsi přihlášený!!

Diskuze

Diskuze je prázdná
Počet příspěvků: 0
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz