deník MIFA

Čtvrtek 28.03.2024

CENA: ZDARMA!

Komentář výsledků 18. kola 1. anglické ligy

Milhouse Smokers poprvé vyhráli,"Vampires" rozstříleli "Raptors" a Liverpool pouze remízoval s Kettering Town.

AC Sparta London: Wild Eagles FC 0:3
Další kontumační prohra domácích znamenala pokles na samotné dno tabulky 1.anglické ligy. Pro domácí fanoušky je ovšem spíše než tento fakt nejdůležitějším faktorem to, že se jim během víkendu povedlo sehnat nového managera Martina Krásu, jehož jediným cílem bude záchrana v soutěži. Uvidíme, co dokáže a jak dokáže zúročit své schopnosti, které zatím uplatňoval pouze v nižších soutěžích. Na nesestupovou příčku ztrácí 5 bodů. Eagles se díky této snadné výhře udrželi v těsném kontaktu s čelem tabulky.

FC Liverpool : Kettering Town 1:1
Ve šlágru kola se zrodila remíza 1:1. Vyprodaný domácí stadion byl šokován hrou hostujícího týmu. Ten se do domácích pustil hned od úvodního hvizdu a po celé utkání byl lepším týmem. Domácí se sice ujali vedení již v 11. minutě gólem Samuela Frogatta, ale pak už na hřišti existovalo pouze jediné mužstvo a to hostující Kettering Town. Vyrovnání přinesl Leigh Bowling v 59. minutě. Hosté měli určitě na vítězství a nebýt domácího brankáře Warrena Browna, tak si i tři body odvezli. Domácí Liverpool musí být za remízu nakonec rád a před klíčovým utkáním o titul s Destiny City své fanoušky určitě nepotěšil.

Liverpool Blackhawks : Manchester United 3:0
Vcelku bez problémů si druhý Liverpoolský celek "Blackhawks" poradil s Manchesterem United. Domácí měli celé utkání mírnou převahu, kterou korunovali třemi brankami v druhém poločase. Hra Manchesteru byla velmi špatná a pokud se svým herním projevem něco neudělá, mohl by mít sestupové starosti. V příštím kole zajíždí "Blackhawks" na hřiště vedoucího Destiny City, které jim určitě budou chtít oplatit jednu ze tří porážek v soutěži.

FC Wales : Destiny City FC 0:0
V průměrném a vyrovnaném střetnutí gól nepadl a oba soupeři se po zásluze rozešli s bezbrankovou remízou, což udivuje zvláště u Destiny City s nejsilnějším útokem v lize. Ti nastoupili v nejsilnější sestavě i s hvězdným duem útočníků. I přes toto zaváhání si hosté udrželi vedení v soutěži a všechny své síly, již koncentrují na utkání s oběma Liverpoolskými celky.

FC Oxford : BRONCOS RAPTORS 2:1
Po matných výkonech z poslední doby domácí Oxford konečně zabojoval a porazil hostující "Raptory". Utkání bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl dvěma góly v rozmezí 3. minut útočník Francis Morley. Hostům se již pouze podařilo korigovat a na vyrovnání i přes závěrečný tlak jim již nezbyly síly.

FC Vampires : SK Septimov 6:0
Domácí "Vampires" konečně zabrali a snadno si poradili s SK Septimov vysoko 6:0. O vítězi utkání nebylo pochyb od první minuty a skóre jen narůstalo ve prospěch domácích. Po delší době se opět prosadil střelec Neil Bradley, který vsítil dva góly a zvýšil svůj účet v této sezóně na 11. 11 000 domácích fanoušků své hráče odměnilo zaslouženým potleskem za předvedený výkon a hosté si domů vezli pořádný výprask. Díky tomuto vítězství se Vampíři bodově dotáhli na druhý FC Liverpool.

FC Milhouse Smokers : AC Kajmans 3:0
Domácí hráči potvrdili nárůst formy a připsali si první vítězství v soutěži. Podprůměrným "Kajmans" nasázeli tři góly. Vítězství domácích bylo naprosto zasloužené a domácím divákům nezbylo po utkání nic jiného, než odměnit své hráče bouřlivým potleskem. Tímto vítězstvím se domácí odtrhli de dna tabulky a na nesestupové místo Kajmanů ztrácí 4 body. Předvedené výkony z posledních zápasů však dávají najevo, že boj o záchranu ještě není pro "Smokers" ztracený.

FC Burakino Raiders : Viktoria Londýn 1:1
Utkání dvou celků ze středu tabulky skončilo remízou. Domácí se ujali vedení gólem z pokutového kopu v 54.minutě. Hosté vyvinuli velký tlak v pokusu o vyrovnání a v 82. minutě byli po zásluze odměněni, když se prosadil Kieran Ablett. Zápasu přihlíželo 10 000 diváků.

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 25.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 811x