Pátek 29.03.2024

Komentář výsledků 20. kola 1. anglické ligy

Šlágr kola mezi Destiny City a FC Liverpool skončil smírně, Milhouse Smokers opět bodovali.

AC Sparta London : Kettering Town 0:6
Ani nový manager Martin Krása nedokázal zázrak a domácí Sparta London opět vysoko prohrála s ambiciózním Kettering Town. Třemi góly se blýskl hostující Steve Rigby. Na domácí tým se pod novým vedením přišlo podívat 8 000 diváků, kteří však odcházeli po debaklu zklamáni a jejich týmu patří neustále poslední místo v tabulce. Kettering Town se díky této výhře přiblížil na rozdíl jediného bodu od vedoucích „Vampires“.

Wild Eagles FC : Manchester United 0:0
Hostující Manchester potvrdil svou formu z minulého utkání, kdy doma překvapivě porazil silný Liverpool a i z hřiště Eagles si odváží cenný bod za bezbrankovou remízu. Domácí před téměř 11 500 diváky nenašli účinný recept na hru hostí a i přes převahu ve středu hřiště si nedokázali vypracovat příliš gólových šancí.

FC Liverpool : Destiny City FC 1:1
Ve šlágru kola se oba celky rozešli zaslouženou remízou. Týmy z čela tabulky, které nemají v posledních dnech zrovna optimální formu se snažily především neudělat chybu a místo pohledného fotbalu diváci viděli spíše taktickou bitvu. Domácí se ujali vedení ve 28. minutě brankou Joe Trettona. Hostující Destiny s novou posilou v záloze Radomírem Válkem (za cca 6 000 000 korun) pak vyvinulo poměrně silný tlak na domácí branku v pokusu o vyrovnání, ale tolik opěvování střelci Destiny opět neměli svůj den a vyrovnat se podařilo až obránci Tony Fisherovi 4. minuty před koncem. S bodem jsou zřejmě spokojenější hosté (dokonce nabízeli před utkáním soupeři jako úplatek dva panáky), kteří si tímto obdrželi bodový odstup od vedoucích Vampírů a dvoubodový náskok na svého soupeře Liverpool. Nyní je ještě čekají dvě těžká utkání a to doma s Eagles a zejména venku s Kettering Town.

Liverpool Blackhawks : BRONCOS RAPTORS 3:1
Druhý Liverpoolský celek domácí Blackhawks potvrdili dobrou formu a tentokrát si poradili s nebezpečnými „Raptors“. Domácí měli po celé utkání převahu. Ujali se vedení těsně před přestávkou a o svém vítězství rozhodli krátce po nástupu do poločasu druhého. Utkání přihlíželo 9500 diváků

FC Wales : SK Septimov 3:0
V poslední době mizerně hrající SK Septimov opět prohrál, tentokrát na hřišti FC Wales. O vítězi utkání rozhodl Wales již v prvním poločase a pak už jen kontroloval poklidný průběh utkání. Vítězství domácích bylo naprosto zasloužené a nebýt hostující gólmana mohlo být ještě vyšší.

FC Oxford : AC Kajmans 2:1
Domácí Oxford po nepřesvědčivých výkonech opět vyhrál, ale výkonem opět nijak nenadchnul. Domácí už sice vedli v 7.minutě dvěma góly zahraniční posily domácích Fedora Martineka 2:0, ale zbytek utkání se trápili. Nicméně vítězství proti podprůměrným Kajmanům poměrně s jistotou uhájili. 8 000 diváků bylo spíše než s předvedenou hrou spokojeno s plným bodovým ziskem.

FC Milhouse Smokers : FC Burakino Raiders 2:2
To, že to domácí Smokers myslí se záchranou vážně, opět dokázali v utkání s Burakino Raiders. Hosté se sice do poločasu ujali dvoubrankového vedení, nicméně drtivý tlak domácích v druhém poločase přinesl zasloužené vyrovnání. Domácí diváci odměnili své hráče potleskem zejména za houževnatost a úsílí, které předvedli ve snaze bodovat. Tímto výsledkem a zvláště přístupem k utkání ještě stále mohou doufat v záchranu. Na nesestupovou pozici AC Kajmans ztrácí nyní 3 body. Hosté mohou být s bodem ze hřiště Smokers také relativně spokojeni.

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 29.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 2291x