deník MIFA

Úterý 19.02.2019

CENA: ZDARMA!


Rekapitulace týdne 1.Angl ligy

Sezóna se chýlí ke konci, boj o titul začíná nabírat obrátky.

Tenhle týden byl opravdu plný překvapení . Jen když si vezmeme v úvahu, že se nám pěkně zamíchalo pořadí i čelo tabulky. Stále není jistý nějaký kandidát na titul, který by s udržením pozice neměl problémy. Oproti minulému týdnu výrazně bodově posílily celky ze středu a hlavně dna tabulky. Ty získaly body, které se jim mnohdy nedařilo ulovit i několik týdnů. Naopak vedoucí týmy soutěže se skoro nepohnuly z místa.
A nejlepší střelci? Archer Rob, Wastcott Simon, Neil Bradley i jiní nevstřelili ani branku. Podivné, ale až smrtelně napínavé průběhy jednotlivých kol nenechávají chladným nikoho, kdo alespoň trošku sleduje tuhle ligu. Snad po následujícím týdnu bude již něco rozhodnuto, ale do té doby si asi nikdo netroufne něco tipovat.

Asi největší aktuality :

Nástup Kettering Town, probojování na první pozici a následné zaváhání v posledních dvou kolech, které mu mohly titul pojistit.
Nevydařené zápasy Destiny City FC, které si to ovšem v posledním kole poopravilo a vítězstvím se dostalo opět na druhou pozici.
Remízová krize v lize a prohra s posledním celkem na domácím hřišti před jedenácti tisící diváky, to je vizitka nešťastného FC Vampires.
Vyzvednutí AC Kajmans na třináctou pozici, a náskok šesti bodů na sestupující celky, to jistě potěšilo domácí publikum.
Výhra AC Sparty London nad domácím FC Vampires taky není k zahození.
Propadnutí FC Liverpoolu na devátou pozici asi mnoho lidí zklamalo, zvláště při jejich výkonech. Nicméně na druhé Destiny City ztrácí jen čtyři body.

Tahle sezóna bude mít s největší pravděpodobností bravůrní ukončení. A myslím si, že si všichni patřičně oddechnou.
Pro většinu týmů je nyní hlavním koníčkem nákup hráčů do nové sezóny. O tom svědčí i vybraná burza.

autor Autor: datum 05.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 215x


 


TOPLIST.cz