Čtvrtek 28.03.2024

5.Kolo Anglického poháru

Další kolo Anglického poháru rozhodlo, které týmy postupují do čtvrtfinále.

FC Vampires ( 1.angl. ) – Ice Wagu ( 3b angl.) 1p:1
Na to, že hrál třetí celek nejvyšší soutěže proti týmu z třetí ligy byl vidět velmi vyrovnaný zápas. Na zápas se přišlo podívat 10 800 diváků. A jistě neprohloupili viděli velmi vyrovnaný zápas, hosté se ujali vedení už ve čtrnácté minutě střelou Currie Seana. Která domácí patřičně zaskočila. Ti se vzpamatovali až v 59. minutě kdy vyrovnal kanonýr Neil Bradley. Zápas v normální hrací době skončil nerozhodně 1:1, došlo až na penalty ve kterých uspěli zkušenější Upíři a postupují do dalších bojů. Nejlepším hráčem utkání byl prohlášen domácí brankář Haslam Keith.

FC Wales ( 1.angl ) – Chelsea CFC ( 2a angl. ) 2:0
Nevýrazná převaha domácích rozhodla již na začátku utkaní o jejich postupu, když v dvanácté minutě vstřelil branku Briscoe Guy a hned v zápětí v minutě patnácté zvýšil na 2:0. V utkání se již nic podstatného nezměnilo a tak vzhledem k vyrovnanosti zápasu postoupil prvoligový FC Wales.

BRONCOS RAPTORS ( 1.angl ) – Aston Villa FC ( 2a angl. ) 0:1
Další prvoligový celek vypadl z pohárových bojů a to z kopaček Aston Villy. Domácí sice měli relativní převahu, ale neodhadli rozhodčího, který jejich zákroky často hodnotil jako fauly a dokonce v 65. minutě poslal předčasně do šaten Nethercotta Ada. Hosté byli ve vedení od 51. minuty brankou Ghazghazina Roryho. Domácí sice tlačili a snažili se vyrovnat, ale po vyloučení Nethercotta už nebyli schopni nic kloudného vymyslet. Hráčem utkání byl právem zvolen hostující brankář Makin Scott.

Kettering Town ( 1.angl. ) – Portsmouth ( 4a angl. ) 5:0
Jediný zástupce čtvrté ligy narazil nešťastně na vedoucí celek první anglické ligy Kettering Town. Ten si postup jistě nechtěl nechat ujít a rozstřílel hosty vysoko 5:0. Branky vstřelili Neal Julian dvě, Howarth Owen taky dvě a Street Fraser jednu. Hosty zřejmě velice zklamal jejich gólman, jelikož pustil vše co se dalo. to je zřejmě položilo. Na utkání se přišlo podívat 4887 diváků. Hráčem utkání byl Tinnion Gavin.

autor Autor: datum 06.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 649x