Čtvrtek 28.03.2024

5.Kolo Českého poháru

Nejpočetnější pohár se dostal do osmifinále

TJ Slovan Vaga Bond Cernovír ( 1.Čr ) – FC Poštan ( 1.Čr.) 1p:1
Velmi vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích ale poslalo do vedení fotbalisty Poštan, kdy ve 40. minutě vstřelil branku Poulík Lukáš. Domácí se dlouho nemohli k ničemu kloudnému dostat, a začali nervóznět. V 78. minutě poslal rozhodčí za druhou žlutou kartu do šaten Matusznyho Oldřicha. Domácím pomohl nakonec sám soupeř, který v 87.minutě v pokutovém uzemí fauloval a Urban Jaromír z penalty vyrovnal. Hra se protáhla až do penaltového rozstřelu a tam zvítězili domácí.

SK Dupanda ( 5a.Čr. ) – FK Mirgi Tábor ( 1.Čr ) 0:10
Již v druhé minutě se trefili hosté a s domácíma se to vezlo. Doslova v Exhibici se proměnil zápas, který i tak vypadat měl. Debaklu domácích přihlíželo 1200 diváku, kteří se spíše jak na výsledek přišli podívat na prvoligový celek.

Rychlíci Liberec ( 1.Čr ) – FC BassetHundi Bruntal ( 5b Čr ) 4:0
Očekávané vítězství domácích se ukázalo reálné již v 17. minutě, kdy se ujali vedení z penalty střelou Babáčka Vlastimila, který si faul doslova vykoledoval. Dvakrát se ještě trefil Kufa David a jednou Přikryl Richard. Domácí si vítězství zasloužili a taky postup do dalšího kola .

FC Dusicka Brno ( 1.Čr. ) – Barbarians Hostivař ( 1.Čr ) 2:1
Zřejmě nejzajímavější zápas kolo sledovalo 8000 diváků v Brně, kde přijeli Barbaři z Hostivaře. Domácí se do zápasu pustili s vervou a v 11. minutě vstřelil branku Kouba Alexandr. Ten sámý hráč zvýšil na 2:0 v minutě 26. Domácí měli sice převahu, ale až do 71. minuty se nic nezměnilo. To rozhodčí vyloučil za hrubý faul Pacáka Ignáce. A v 72. minutě byli hned potrestáni Patrikem Slezákem. Ale to bylo z obou stran vše.

FC Cheb ( 3a Čr. ) – FK JOO ( 2a Čr ) 2:7
Domácí nastoupili v deseti a to se jim škaredě nevyplatilo. Hosté je patřičně přehráli a nasázeli jim sedm branek. Domácí byli patřičně nervózní, nedokázali se smiřit s prohrou a debaklem, to se projevilo na jejich nečisté hře. Zápas sledovalo 1500 diváků.

FC Slovan Liberec ( 1.Čr ) – FC Bíločervený ( 1.Čr ) 1:2
Předběžné statistiky tohoto utkání ukazovaly na velmi vyrovnané utkání, což se taky potvrdilo. Hosté vzali zápas velmi vážně a již ve třetí minutě skórovali. Míč do sítě poslal Vejhonek Vladimír. Domácí na to odpověděli velmi rychle a v 10. minutě se trefil za záda hostujícího brankáře Vyskupa Lumír Káník. Dvacet minut se nedělo skoro nic, jen takova slabá nakopávaná a očekávaní chyby. Ve třicáté minutě na 1:2 zvýšil Přikryl Anton. Skóre se od té doby nezměnilo a do dalších bojů poslalo zaslouženě hosty.

FC Hotentots Praha ( 3b Čr ) – SK Slavia Praha ( 1.Čr ) 0:2
Favorizovaná Slávie sehrála s celkem třetí ligy vyrovnané utkání. Na prvoligový celek se přišlo podívat 2500 diváků. Ve 35. minutě otevřel skóre hostující Petzold a čekalo by se že Slávie bude na koni. Bohužel tomu tak nebylo, ba naopak zvedli se domácí, ale ti se do toho pustili s moc velkou vervou a v 52. minutě za trochu nešťastný a zbytečný faul poslal rozhodčí do šaten Průchu. To byl signál pro hosty, kteři začli bránit a hrát svůj fotbal. V 74. minutě na 0:2 zvýšil Michal Rod, a utkání se dohrálo v poklidu do konce.

FC krocani Hřmaničky ( 4c.Čr ) – Želatovice AC ( 1.Čr ) 1:2
Ač překvapivě iniciativy utkání se chopili intenzivně domácí. Již v 11. minutě vstřelil nádhernou branku Salát Richard bohužel hned na to odpověděl Holub David a bylo srovnáno. Zápas se přeléval zleva doprava až v 36. minutě se z 30 metrů trefil Dýma Jindřich. To ale domácím na bojovnosti neubralo ba naopak přidali. Bohužel vstřelit branku se jim nepodařilo, i když by si to zasloužili.

autor Autor: datum 06.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 744x