CENA: ZDARMA!

5.Kolo Franouzského poháru

I ve Francii boje o pohár vrcholí , odehráno je čtvrtfinále.

Paris saint germain (1.fra ) – Hobitin ( 3b fra ) 1:0
Statisticky velmi lehké utkání z pohledu domácích však probíhalo jinak . Domácí se sice ujali vedení již v sedmé minutě trefou Delorme Thibauta , nic kloudnějšího ovšem nevymysleli . hosté měli hodně šancí ale vlivem nepřesných střel jejich útočníků se výsledek nezměnil a do dalšího kola postoupili domácí.

PSG ( 1.fra ) – Racing Strasburg ( 1.fra ) 2p:2
Velmi vyrovnané utkání a jistě jedno z nejzajímavějších se odehrálo na hřišti Stade de France kde zápasu přihlíželo celých 8000 diváků a jistě se bylo na co dívat . V 22 minutě otevřel skóre za hosty Leydier Karl , pěkný centr upravil bezchybně hlavou a poslal je za záda domácího brankáře . Dlouho se nic nedělo , až v 40. minutě z voleje srovnal Bernard Arthur . V zápase bylo vidět že vládne nervozita na nečisté hře , a v 45. minutě poslal rozhodčí do šaten domácího Gamache Thomase . Dlouho se hrálo v nejistotě , hosté se báli ztratit skvělou příležitost k vítězství . Ta se jim podařila využít v 68.minutě , to využil svou šanci Leydier Karl .Radost hostů ovšem v 79.minutě zkazil Preaux Thierry a vsítil vyrovnávací branku . Do konce hrací doby se hrálo nerozhodně a tak došlo na penaltový rozstřel, který vydatné podpory domácích fanoušků vyhráli domácí.

Eden Diables (1.fra.) – RC Lens ( 1.fra.) 1:0
Velmi vyrovnaný a napínavý zápas skončil mírnou převahou domácího týmu který již ve 13. minutě rozhodl zápas střelou Goudreau Roberta . Hosté si z branky asi moc nedělali , jelikož se moc nesnažili o vyrovnání . Do dalších bojů postoupili domácí kteří se utkají s PSG.

LobaciA ( 2a fra. ) – Racing Lens ( 1.fra.) 1:2
Před 5000 diváky byl v 34. minutě zaskočen hostující brankář Gildas střelou Valoise Jeffa , ale to bylo od domácích vše. Již ve 40. minutě po výborné akci Geralda skóroval Bagard Jacquot . Do přestávky se již nic nezměnilo . V 52. minutě zvýšil na 1:2 Thonon Serge a tenhle výsledek již vydržel i přes převahu domácích.

autor Autor: datum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 614x