deník MIFA

Úterý 16.10.2018

CENA: ZDARMA!


Pozvánka na 25.Kolo 1.Angl.Ligy

Favorité s posledními celky prohrávají , pořadí se míchá, boj o titul vrcholí

FC Oxford – AC Sparta London
Druhý FC Oxford , který v minulém kole převálcoval Upíry z Londýna vstoupí do tohoto utkání s velkými ambicemi . Ztrácí jen tři body na vedoucí Kettering a to ho jistě povede k maximálním výsledkům . I když to vedlo i soupeře posledních dvou kol favorizované Destiny City , a FC Vampires . A oba prohráli .

FC Vampires – FC Wales
V minulém kole málo střelecky potentní FC Vampires , kterým se v poslední době velice nedaří přivítají na svém stadiónu devátý FC Wales . Ti ovšem v minulém kole taky prohráli s AC Milhouse Smokers , takže se dá očekávat vše .Ale pravda je zase taková že upíři do posledních bojů velice posílili.

FC Milhouse Smohers – Liverpool Blackhawks
To že se závěr sezóny obrátil v dobro týmů druhé poloviny tabulky je asi jistě znát . Proto ani nikdo netuší jak dopadne tenhle zápas . Domácí v minulém kole vyhráli , zatímco hosté nikoliv . A jak je již v posledních kolech zvykem favorité prohrávají .

FC Burakino Raiders – FC Liverpool
Hostující FC Liverpool jde do utkání vyloženě pro body . Cítí se na výhru a potřebuje ji . V posledních kolech hodně zaváhali a nedařilo se jim . A pro boj o vedení v lize potřebují výhru .Díky nestabilním výkonů vedoucích celků ligy na to teď mají šanci skoro všichni . ( a jde to vidět )

Viktoria Londýn – Wild Eagles FC
Na osmitisícový stadión “Za Beňákem“ přijedou Wild Eagles. Oboum týmům se přestalo dařit a pomalu v tabulce klesají , nicméně jsou od sebe jen o jeden bod . To znamená že ten kdo zvítězí bude před tím druhým . Tohle utkání bych tipoval na ŠLÁGR kola .

AC Kajmans – Kettering Town
Domácí v minulém kole remizovali , ale i přesto jsou oproti začátku sezóny v dobré formě . Což se ovšem nedá říct o hostech . Vede sice ligu ale mají za sebou dalších minimálně šest celků které čekají na jediné zaváhaní. ( Na které již doplácejí FC Vampires a Destiny City FC )

SK Septimov – Manchester United
V minulém kole výborně hrající SK Septimov , kde jasně přehráli favorizovaný Ketterin Town , ale uhráli jen remízu a to v uvozovkách uvítá na stadiónu “ Grand Stadium of Septim” třináctý celek tabulky Manchester United . Favority tohohle utkání jsou domácí , ale víte jak to s favority v poslední době vypadá.

BRONCOS RAPTORS – Destiny City FC
Na osmitisícový “MAINFIELD“ si přijede zahrát fotbal třetí celek ligy Destiny City FC ty v minulém kole jasně přehrál poslední celek tabulky AC Sparta London 1:2 a to dali jen 2 branky díky nepřesnosti jejich střelců . Destiny City je další ukázkou toho jak může celek

autor Autor: datum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 162x


 


TOPLIST.cz