deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Herní algoritmus a ukočení MIFA

Současný herní algoritmus není zcela odladěn, a proto z něj občas vypadnout podivné výsledky. Ale.

Kvůli Vám všem jsme se snažili udělat složitější herní algoritmus. Algoritmus, který nám řekne kdo a kdy střílel, zda dal gól. Kdo ho fauloval, že se kopal roh / penalta. Kdo dostal kartu...

Samozřejmě, že jsem mohl udělat to co konkurence - sečíst sílu fotbalistů v týmech, vydělit to a strčit do Bernoulliho schématu. A střelce, fauly, rohy apod poté eventuelně určit náhodně. Výsledky by byly asi reálnější a nikdo z vás by vlastně něvěděl, že jsou úplně vymyšlené.

My šli ale jinou cestou - snažíme se odladit pokud možno co nejreálnější algoritmus. To bude chvilku trvat. Nevyslyším hlasy některých z vás a neukončím hru MIFA! Ale nebudu vás přemlouvat - koho hra nebaví, či se stále jen rozčiluje nad výsledky, toho NEBUDU přemlouvat aby hrál.

Nebaví tě hra? Stojí tě více nervů než ti dá zábavy? Nehraj. Zkus to třeba za měsíc, za půl roku, za rok. Uvidíš, na čem jsi se mohl podílet. Vrať se k IFL.

Díky všem ostatním, kteří mají trpělivost. Hrají MIFA pro zábavu a jsou ochotni překousnout porodní bolesti. Kvůli vám se hádám s tátou o účtu za telefon. Kvůli vám jsem proseděl léto za počítačem. Kvůli vám se snažím naučit 200 stran základů práva za jeden den, protože druhý chci pracovat na MIFA. Díky za trpělivost. Doufám, že bez nadávek ostatních, odladíme hru MIFA a užijeme si ji v uvolněných vyšších ligách! :-)

autor Autor: humppadatum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1321x


Do jaké skupiny patříš?

Porodní bolesti překousnu!
sloupek
sloupek
52%
Nooo, budiž
sloupek
sloupek
18%
Žádného problému jsem si nevšiml
sloupek
sloupek
13%
Sbohem MIFA, zkusím tě později
sloupek
sloupek
7%
Už mě tu NIKDY neuvídíte!
sloupek
sloupek
10%
Celkem hlasovalo 216 lidí
!!Nejsi přihlášený!!


TOPLIST.cz