Sobota 20.04.2024

Italský pohár

Rekapitulace čtvrtfinále italského poháru a pozvánka na semifinále

Associazione Calcio Fiorentina (4a.Ita.)Napoleon de Neapol (2a Ita.) 0:5
Celých 1200 fanoušků bylo zklamaných když domácí nastoupili jen v deseti . To ovšem nahrálo už tak favorizovaným hostům a soupeře doslova rozstříleli 5:0 . Už v osmé minutě se trefil Grainger Andrew , potom Neubert Leo dvakrát Meoni Pietro a mezitím Barbiusa Mathieu . Hosté měli jasnou převahu a vítězství si jistě zasloužili .

FC Slezský Ludgerštat (4b Ita. )Saint Palaiko (3a.Ita ) 2:3
Celkem vyrovnané utkání s mínou převahou hostů vylo jistě ladné oku diváka . už ve třetí minutě zvedl domácí fanoušky z laviček DeCaro Jeremie ( ti co seděli J ) a domácí vedli . Hosté začli tlačit a v 21. minutě srovnal Perrone Philippe . Do přestávky se nic nezměnilo . po šesti minutách drohého poločasu vsítil další branku hostů Checcinato Marius . Domácím se ale podařilo srovnat a to opět DeCaro Jeremie . Radost jim ale zkazil v 82. inutě Perrone Philippe když po krásném centru Romualda usměrnil balón hlavou do sítě domácího gólmana . Do konce utkání se již stav neměnil .

CSKA Milano (1.Ita )FC LIDIMUS (3b.Ita) 1:0
Na utkání se přišlo podívat 8400 diváků , a celkem se divili když hostů přijelo jen devět . I přesto se hrálo a už v osmé minutě byl viděn první gól . Krásnou dělovkou z třiceti metrů zavěsil Mansi Aurelien . Pak až na převahu domácích se chvíli nic nedělo .V 25. minutě za brutální faul poslal rozhodčí do šaten Masini Matthiase . To síly trochu srovnalo , teda početně. Do konce utkání se již nic nedělo , a trochu zklamaní fanoušci se rozešli domů.

Chievo Verona (1.Ita )STK SOKOL Skuteč B {/}(2a Ita.) 1:0
Necelých 9000 diváků se přišlo podívat na pohárové utkání s druholigovou Skuteči . Výkonem svého týmu byli ovšem velice zklamaní. Jasná převaha hostů ukazovala že domácí v poháru skončili . Ale i přez nátlak hostů domácí díky svému gólmanovi vydrželi do 87. minuty kdy po vynikajícím centru Baptisteho bezchybně mířil Capano Edgar . A poslal domácí do dalšího kola .

!!! Pozvánka na Semifinále !!!

Napoleon de Neapol – CSKA Milano
Na stadión Bonjourno Estadio kde se vejde 5000 diváků přijede prvoligové CSKA Milano . Hosté jsou považováni za mírné favority , ale moc se na to nesází . Pohárové utkání jsou přece jen něco jiného než liga .

Chievo Verona – Saint Palaiko
Na domácí hřiště dojedou fotbalisté Saint Palaika , týmu třetí ligy . Účast v semifinále je pro ně velkým úspěchem , moc se sice od nich neočekává , ale nemají co ztratit . A jelikož se dostali až sem tak na tom s formou nebudou zle a jistě Veronu potrápí .

autor Autor: datum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 713x