Sobota 20.04.2024

Německý Pohár

Rekapitulace čtvrtfinále, a pozvánka na semifinále Německého poháru

FK Mirgi Dortmund ( 1.Ger )FC Slavia Regenburg ( 1.Ger ) 1:0
9600 diváků se přišlo podívat na domácí celek v nadějích že postoupí do semifinále Německého Poháru . Na hře bylo vidět že domácí mají navrch , ale stále nebyli schopni nic kloudného vymyslet . Všechny akce domácích skončily na pozorné obraně Slávie . Až v 82. minutě se fanoušci dočkali po průniku Volkmara umístil svou střelu k tyči Bremser Harald . A Bylo rozhodnuto . Hosté spadli na kolena a hra se dohrála pod taktovkou domácích .

Sttutgarter VF ( 2a Ger )Schalke 04 ( 2a Ger ) 3:3p
Souboj Druholigových celků sliboval náramnou podívanou . A taky tomu tak bylo . Do utkání vstoupili lépe hosté a v 18. minutě upravil na 0:1 Greenberg Maximilian . Po skvělé Sólové akci . Domácí se vzpamatovali a skandujícím fanouškům dali důvod k radosti v 35. minutě brankou Schwacke Jurgena. Dokonce na 2:1 zvýšili v 59. minutě. Ovšem hostům se povedlo výsledek otočit dvěma rychlými brankami v 79. a 81. minutě a už se radovali z postupu . Ale předčasně . V 87. minutě je posadil zpět na zem Kraushaar Henrik. Hra se protáhla až do penaltového rozstřelu který vyhráli hosté a postoupili do Semifinále.

FC Chotěbuz ( 4a Ger. )St Pauli ( 2a Ger ) 3p:3
V tomhle zápase se za jasného favorita počítalo hostující St.Pauli . To taky předvedlo že tomu tak je a po první půli vedli 2:0 . Ovšem po poločase se hodně zvedli domácí a za urputného skandování domácích tribun nejprve snížili v 65. minutě trefou Roose Theo a potom dvěma trefami Krausse Olafa v 70. a 87. minutě otočili zápas na 3:2 . Hosté stačili ještě v 89. minutě srovnat trefou Kaessmann Georga . A zápas šel do penaltového rozstřelu . V tom se ukázali šťastnější domácí a vyřadili favorita St.Pauli na penalty.

Shimansky ( 1.Ger )Hannover ( 2a Ger ) 1p:1
Relativně vyrovnanému utkání přihlíželo 8000 diváků . Ti se ale do poločasu branky nedočkali . Tu viděli hned po odpískaní druhé poloviny z kopačky Kirchheim Fabrizia . Na stadiónu to vřelo a všichni se radovali .Ovšem v 61. minutě přišla sprcha když hostující Frielinghaus Jörg vyrovnal na 1:1 . Domácí tlačili , ale vždy ztroskotali na vynikajícím brankáři hostu Helmarovi . Utkání se protáhlo až do penaltového rozstřelu , kde byli lepší domácí a postoupili do semifinále.

!!! Pozvánka na Semifinále !!!

FK Mirgi Dortmund – FC Chotěbuz
Tenhle zápas má jasného favorita . Když hraje prvoligový celek s celkem čtvrté ligy , není o čem mluvit , ale abychom se nedivili . Chotěbuz si poradila s druholigovým St.Pauli a to hrála výborně , pokud bude mít stávající formu i v semifinále tak se v Dortmundu mají na co těšit.

Shimansky – Schalke 04
Oba týmy do semifinále postoupily z penaltového rozstřelu . Tenhle zápas bude na rozdíl od toho předchozího více vyrovnanější . Na stadiónu “Stánek Věčného klicu” bude jistě rušno . Postoupit do finále chce každý , ale může jenom jeden .

autor Autor: datum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 687x