Čtvrtek 28.03.2024

Ruský Pohár

Rekapitulace čtvrtfinálových utkání a pozvánka na semifinále

Křídla Sovětů Samara ( 1.Rus )FC Anži Machačkala ( 1.Rus ) 2:1
Velice vyrovnanému a náhernému utkání ruského fotbalu přihlíželo 9000 diváků . Ti určitě neprohloupili že se přišli podívat na výkony svého mužstva . To se ujalo vedení už v 30. minutě trefou Toporova Germana z přímého kopu z třiceti metrů . V 53. minutě srovnali hosté střelou Charkova Dmitrye . To ovšem domácí nezaskočilo , naopak nabudilo k ještě většímu výkonu a v 69. minutě se ji po krásné akci podařilo získat vedení brankou Tereschenka Romana. Převaha domácích vytrvala a výsledek se již nezměnil .

Arsenal Moskva ( 1.Rus )FC Volgograd ( 1.Rus ) 0:3
Do utkání lépe vstoupili hosté v 15. minutě trefou Macinka Vasilie. Ten svou trefu opakoval v 29.minutě a hosté byli na koni . Měli hru pod kontrolou a v klidu ji dohrávali . V 86. minutě ještě zvýšil na 3:0 Chazov Ruslan. Přez prohru domácích byl hráče utkání určen domácí gólman Podkopayev Alexey .

FC Michail Gorbačov ( 1.Rus )SDH Blatno ( 1.Rus ) 0:1
Domácí překvapivě nastoupili jen v deseti lidech .Výrazná střelecká potence hostů vždy ztroskotala na domácím Brankáři . V 18. Minutě vstřelil branku Gauk Marat a hosté vedli 0:1 . I když byly šance na obou stranách na výsledku se již nic nezměnilo .

Kometa Bělehrad ( 3b.Rus ) Moskevští komunisti ( 1.Rus ) 0:1
Jistí favoriti hostující celek , vůbec nepředváděl to co by měl . Naopak do utkání se horlivěji pustili domácí , ale asi i na to doplatili a po chybě Dreeva v 26. minutě inkasovali od Guleghina Gregora . Hosté hodně tlačili a snažili se nepřijít o výsledek a to se jim taky povedlo . Stav utkání se již nezměnil.

!!! Pozvánka na Semifinále !!!

SDH Blatno – Křidla Sovětů Samara
Velmi vyrovnaný semifinálový zápas očekává na stadiónu Blatno plných 16 000 diváků. Oba celky postoupily s nevýrazným výsledkem a převahou , ale větší šance se dávají domácím , kterým by mohla pomoci podpora domácího publika.

Moskevští komunisti – FC Volgograd
Vyprodaný stadión „Frank” bude přihlížet velkému souboji o finále ruského poháru . První ročník turnaje je velmi napínavý a vyrovnaný . Stejně jako u prvního utkání jsou favorizováni domácí , ale divácká podpora vzhledem k kapacitě stadiónu nebude tak velká ( 6000 ) .

autor Autor: datum 07.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 661x