deník MIFA

Sobota 20.04.2024

CENA: ZDARMA!

Slovenský pohár

Rekapitulace čtvrtfinálových utkání a pozvánka na semifinále slovenského poháru.

FK Nová Sedlica ( 2a Slo. )Armageddon Tatry ( 1.Slo.) 3:0
Hosté kteří byli povážováni za favority utkání nastoupili jen v deseti hráčích , tudíž značně oslabeni dali šanci domácímu celku . Ten ji využil a v 30. minutě šel do vedení trefou Kaizra Vojtecha . Ač měli domácí hodně navrch do poločasu se již nic nezěnilo . V 66. minutě na 2:0 zvyšoval Marekovič Oto a v 84. na 3:0 Kondel Eugen . Domácí si postup jistě zasloužili a v semifinále se utkají s celkem Riecka Devils.

Riecka Devils ( 2a Slo. )FC Arrows Bratislava ( 1.Slo ) 1:0
I v Tomhle utkání byl favoritem prvoligový celek hostů , ale taky hrál velmi špatně a jen nepřesnost domácích střelců poslala balón do sítě až v 62. minutě ( Záruba Adam ) . Domácím ta trefa velmi pomohla a tlačili stále více . Výsledek se sice nezměnil , ale domácí postoupili a to je nejdůležitějši . V 90. minutě za hrubé chování byl vyloučen ještě hostující Kubica Demeter.

Fk Velká Mača ( 2a Slo. )TJ Tatran Bobot ( 1.Slo. ) 0:0p
Domácí nastoupili překvapivě jen v deseti ale i přesto nehráli špatně . Dokázali s týmem z vyšší soutěže udržet krok a zápas dotáhnout na konec hrací doby s bezbrankovou remízou . V penaltovém rozstřelu se ovšem ukázal zkušenější tým hostů a postoupil do Semfinále .

FC CHO1masters ( 1.Slo. )FC Gymnázium UO ( 1.Slo. ) 1:0
Znatelná převaha domácích , která se projevila hned po začátku utkání nepřinášela žádnou branku až do 69. minuty . To se dostal do šance Vičan Lubor . Hned potom v 71. minutě nabídl velkou šanci hostům Kubovic Václav když za dvě žluté karty putoval předčasně do šaten a nabídl tak dvacetiminutovou početní výhodu soupeřům . Ti ji ale nevyužili a výsledek se již neměnil .

!!! Pozvánka na Semifinále !!!

FK Nová Sedlica – Riecka Devils
Souboj druholigových celků jistě bude patřit mezi nejzajímavější . Favorizován je domácí celek , který á vybornou formu , a bude mít taky podporu domácího prostředí . Což se ukazuje jako výhoda.

FC CHO1masters – TJ Tatran Bobot
Zde se taky odehraje utkání stejně úrovňově postavených týmů . Domácí mají výbornou formu , kdežto hostům se ne všechny poslední zápasy vydařily . Je očekáváno plných 16 000

autor Autor: datum 09.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 551x