Rekapitulace semifinálových utkáni, pozvánky na finálové souboje.

Itálie

Rekapitulace semifinále
Napoleon de Neapol - CSKA Milano 1p:1
Mírná střelecká převaha domácích nepřinesla žádný kloudný výsledek. Naopak na opačné straně ve 45. minutě vsítil první branku do sítě domácích Mori Guillaume. O přestávce asi dostali domácí pěkně do těla, jelikož se trefili hned první střelou v druhé půli po pěti minutách. Autorem branky byl Meoni Pietro. Domácí získali tlak, ale přemrštěná horlivost vedla jen k nepřesnostem a faulům, za jeden šel do šaten v 68. minutě Grainger Andrew. A hra se zklidnila a vyrovnala. Šlo se až do penaltového rozstřelu kde s podporou publika zvítězili domácí.

Chievo Verona - Saint Palaiko 5:0
Tohle utkání mělo jasného favorita. Domácí prvoligový celek se utkal s týmem třetí ligy Saint Palaikem. Hosté byli sice aktivní, ale příliš nervózní z tlaku, který byl na ně vyvinut a dopustili se hned dvou faulů v pokutovém území během pěti minut a v 19. minutě svou chybou již prohrávali 2:0. Podařilo se jim zklidnit hru a do poločasu se srovnali. Ovšem dvě minuty po přestávce se opět trefili domácí (Civetta William ) a bylo to 3:0. V 55. minutě přidal branku Grillati Raymond a v 59. Panizzi Matthias. Hosté by si zasloužili za ten výkon alespoň soudnější výsledek, ale už jen účast v semifinále je pro ně úspěch.

Pozvánka na Finále

Chievo Verona - Napoleon de Neapol
Tenhle zápas nebudou mít fotbalisté Verony tak jednoduchý jako postup do finále. Utkají se s rovným soupeřem, který se jen tak nenechá převálcovat. Myslím, že tohle utkání bude jako jedno z nejlepších za poslední dobu co Itálie viděla.

Německo

FK Mirgi Dortmund - FC Chotěbuz 4:0
První liga vs čtvrtá liga, takhle by se dalo specifikovat první semifinálové utkání mezi Dortmundem a Chotěbuzí. Domácí jako jasní favorité se trefili již ve druhé minutě střelou Wehner Seppa. V 32. minutě zvýšil na 2:0 Geswein Volkmar. To bylo do přestávky vše. Paradoxně v druhé minutě druhé půle se trefil opět Wehner Sepp a bylo to již 3:0. Dvě minuty na to vstřelil poslední branku v tomhle utkání domácí Hochlat Henri. V 88. minutě poslal sudí do šaten za druhou žlutou kartu domácího Hochlat.

Shimansky - Schalke 04 2:2p
Druholigové Schalke přijelo na semifinálové utkání na hřiště prvoligového Shimansky. Do utkání vstoupili lépe hosté trefou Ramelow Engelberta v 27. minutě. V třetí minutě druhé půle srovnal Hellen Eberhard. V 82. minutě se ujali vedení opět hosté, ale o tři minuty později jim domácí zkazili radost. Hra šla až do penaltového rozstřelu, kde byli šťastnější fotbalisté Schalke a postoupili do finále.

Pozvánka na finále
Schalke 04 - FK Mirgi Dortmund
Finálové utkání se odehraje 17.12.02 nikdo zatím neví říci kde. Oba týmy mají výbornou formu a skvělé hráče, co více říci.

Rusko

SDH Blatno - Křídla Sovětů Samara 2:0
Domácí se ujali vedení v 39. minutě trefou Lyapunov Ruslana. Ač se hosté snažili sebevíc a obstřelovali bránu domácích jak se dalo. Po minutě druhé třetiny inkasovali znovu a to z kopačky Parshina. Po spoustě faulů se nechal ještě za dvě žluté karty vyloučit hostující Tchelychev. Ale to bylo na obou stranách vše.

Moskevští komunisti - FC Volgograd 1:0
Na zápas domácích přišlo 6000 diváků. Do utkání vstoupili lépe domácí a v 37. minutě vstřelil branku Pronin Roman. Jak se ukázalo byla to poslední branka utkání, a ta zajistila postup do finále Moskevským komunistům.

Moskevští komunisti - SDH Blatno
Velmi vyrovnané utkání uvidí stadión, který vybere federace MIFA. Diváci, kteří utkání uvidí budou jistě nadšeni, a na stadiónu nebude jediné místečko volné.

Slovensko

FK Nová Sedlica - Riecka Devils 0:0p
Již v šestnácté minutě putoval do šaten domácí Kurhajec Hugo. Zápas se stal neuvěřitelně vyrovnaným bez nějakých větších šancí na kterékoli straně hřiště. Proto se i asi dohrálo za bezbrankového stavu a šlo se do penaltového rozstřelu. Tam byli ti šťastnější hosté a domácí se s pohárem rozloučili.

FC CHO1masters - TJ Tatran Bobot 4:1
11538 diváků vidělo bravurní nástup domácích do semifinálového utkání proti TJ Tatran Bobot. Branku ale viděli až v 41. minutě z kopačky Gottwalda. Minutu nato se radovali opět domácí po střele Mička z třiceti metrů. Po přestávce v 52. minutě se trefil ještě Vičan Lubor. Hosté jen snížili náskok skvělou akci Kravárika. A potom už jen obdrželi poslední branku na konečných 4:1.

FC CHO1masters - Riecka Devils
Finálové utkání slovenského poháru slibuje nádhernou podívanou. Za favority se považují FC CHO1masters, jelikož hrají o soutěž vyšší než TJ Tatran.

Španělsko

FC Valencie - FC Leon 1:0
Utkání přihlíželo 14 602 diváků, a opravdu se neměli na co dívat. Nepřesnost domácích a střelecká impotence hostů vyvrcholila v tom, že rozhodující branka padla z penalty z kopačky domácího Orenese. Nicméně to k postupu stačilo.

CF Extremadura - El tijo 5:1
Tohle utkání bylo o mnoho více zajímavější. Již v druhé minutě otevřel skóre domácí de Villaquiran Beltrané. V minutě dvacáté upravil na 2:0 de Porras Hortun. Hosté se vzpamatovali a v 27. minutě snížil de Padila. Ovšem v minutě 39. stačil zvýšit ještě de Joara a už to bylo 3:1. Nervozita stoupala a za druhou žlutou kartu poslal sudí do šaten domácího de Porras. Hosté tím dostali obrovskou šanci, kterou nevyužili, naopak v 58. minutě proti nim proměnil penaltu de Sant Pedro. Do sítě hostů padla ještě jedna branka a bylo dohráno.

CF Extremadura - FC Valencie
Rozjetí střelci Extremadury se utkají ve finále španělského poháru s FC Valencií. Utkání by mohlo být velmi bohaté na branky. I pestré pro divácké oko.

! Nyní jsou přijímány přihlášky týmů které jsou ochotny hostovat finálové utkání Poháru své země a mají k tomu dostatečný stadión !

autor Autor: datum 13.12.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 728x