Čtvrtek 28.03.2024

Road Cup započal prvním kolem

Odstartovalo prvni kolo Road Cupu. Některé celky bohužel nepotvrdily naplánované utkání, bohužel to již asi ani odehrát nestihnou. Nicméně i přesto byly odehrány čtyři atraktivní utkání.

TJ Hansa Roztok - AC Klokan 0:0
Celek německé první ligy přivítal na svém stadiónu tým AC Klokan z první slovenské ligy. Hostující celek měl většinu utkání převahu bohužel se jim ani jedna z čtrnácti střel nepovedla zavést do sítě domácích. A utkání skončilo nerozhodně 0:0. Na zápas se přišlo podívat 1778 diváků a hráčem utkání byl zvolen právem domácí bránkář Gellhaus Jurgen.

Borusia Dortmund - FC Vampires 2:0 - předehráno 31.12.
Na zápas do Dortmundu přišlo 1497 lidí. Utkání německého prvoligového celku s prvoligovým anglickým klubem. I když měli hosté mírně navrch, bohužel již v 18. minutě obrdrželi branku z kopaček Steina. Minutu na to je poslala k zemi střela Kuehne Hartmuta. A po tomhle se už nezmohli na nic. Sice měli mírnou střeleckou převahu, ale to bylo od nich vše.

Spartak Tetjuši - Sokol Liberec 4:0
Druholigový celek Ruska přivítal na svém stadiónu odvážlivce z 4a České ligy. Přes jasné postavení favorita utkání, domácího Spartaku se hosté drželi velice dobře. Bohužel již v deváté minutě obdrželi branku po střele Ldisheva. Následně se v čtrnácté a dvacáté třetí minutě trefil dvakrát Šindler.A bylo takřka rozhodnuto. V třicáté minutě za druhou žlutou putoval předčasně do šaten Ldishev. Domácí ale vedení udrželi a v 60. minutě přidal branku ještě Guleghin.

Balt Rujana - SK Český Těšín X
-Utkání neodehráno-

Milionaros - Santiago de Fila 7:1
Celek druhé Španělské ligy přivítal prvoligový Santiago de Fila. Favorizovaný hostující celek ale propadl totální euforii.Když na stadiónu San DM před necelou pětistovkou diváků podlehl vysoko 7:1. V deváté a čtrnácté minutě se trefil Lutter Fedor, po něm dvakrát de Llarena (33. 45.minuta) Následně v 48.minutě snížil de Bozmediano. To bylo ale od hostů naprosto vše a obdrželi ještě tři branky.

Caissa Uholicky - TJ Slovan Vaga Bond Černovír X

Další kolo se hraje již dnes. Doufám, že se bude na co dívat. Slyšl jsem že utkání jsou všechny naplánovány v pořádku.
-malé upozornění-
V turnaji se sice původně nepočítalo s devatenáctiletými hráči, kteří mají odejít. Jelikož v době turnaje už měli zaujímat místo u svých nových týmů. Proto tito hráči nebyli ani zakázaní a tudíž jsou povoleni. Jen si dávejte pozor aby vám neodešli před zápasem.

autor Autor: datum 02.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 654x