Pátek 29.03.2024

2.kolo Novinářského turnaje Road Cup

Opět se sice neodehrálo jedno utkání, ale diváci se jistě měli na co koukat. Druhé kolo turnaje, který připraví týmy na další sezónu odehráno.

- Skupina A -

AC Klokan ( 1.Slo ) - Borusia Dortmund ( 1.Něm ) 2:0
Před 773 diváky přivítali na stadiónu "Klokanka" domácí Klokani celek německé ligy Borusii Dortmund. Utkání začalo velice vyrovnaně, bohužel v 15.minutě za surový faul na domácího brankáře putoval předčasně do šaten Bolf a hosté tak nabídli domácím výbornou příležitost. Ti ji ovšem využili až v 55.minutě trefou Procházky. V šedesáté minutě srovnal síly Klokner a za nemístné vyjadřování dostal druhou žlutou kartu. Dvě minuty na to zvýšili domácí z kopačky Klokavce a bylo vymalováno.

FC Vampires ( 1.Ang ) - Spartak Tetjuši ( 2a.Rus ) 4:0
Prozatím rekordní návštěvnost jsme viděli na stadiónu "Martin‘s Green", kde se objevilo 2168 přihlížejících fanoušků domácího celku. Ti se jistě dočkali toho co chtěli vidět. V dvanácté minutě putoval do šaten hostující Khostov za červenou kartu. Domácí příležitost využili taky až v druhé půli a to trefou Chamberlaina v 49.minutě. V 57. minutě kopal volný přímý kop Langley a svou přesnou střelou do horního růžku zvýšil na 2:0 pro domácí. V 64.minutě poslal balón do sítě hostů Blake a bylo rozhodnuto. V 86.minutě na konečných 4:0 upravil z penalty Hromada. Fanoušci se tak rozloučili s hráči, kteří odchází před novou sezónou.

Sokol Liberec ( 4d.Čr ) - TJ Hansa Roztok ( 1.Něm ) 1:7
470 diváků se přišlo podívat na utkání domácího celku s prvoligovým německým týmem. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, ale v 41.minutě posadil fanoušky hostující Gage brankou do domácí sítě. Ta jako kdyby domácí položila a v 45. minutě inkasovali znovu. Tentokrát z kopačky Vologdina. Dvě minuty po přestávce se rozběhl Cibula a snížil na 1:2. To bylo ovšem od domácích vše. Hosté je doslova rozstříleli 28 střelami, z kterých jich sedm putovalo do sítě. Střeleckou kanonádu uzavřel v 87.minutě Klosel a upravil skóre na konečných 1:7 pro Německý celek.

- Skupina B -

TJ Slovan Vaga Bond Černovír ( 1.Čr ) - Balt Rujana ( 1.Něm ) 0:0
Hostující Německý celek Balt Rujana nastoupil ke svému prvnímu utkání v turnaji. Bohužel se jim moc nedařilo, když na bránu domácích nevyslali ani střelu. Pouze dvě, které směřovaly vedle. Výtečný výkon podal hostující brankář Lóczi, který za svá záda nepustil ani jednu z osmi střel směřujících na jeho bránu. Utkání které skončilo bezbrankově přihlíželo 1096 diváků.

Milionaros ( 2a.Špa ) - Caissa Uholicky ( 2a.Čr ) X
- neodehráno -

SK Český Těšín ( 1.Čr ) - Santiago de Fila ( 1.Špa ) 3:4
Brankovou kanonádu překrásného utkání započal již v 14.minutě hostující de Bozmediano. Ten samý střelec se trefil ještě v 35.minutě. V poslední minutě první půle zvýšil náskok hostů Glover. Po poločase 0:3. V osmé minutě druhé půle se trefil opět Glover a vstřelil tak čtvrtou branku hostů. To bylo ale z jejich strany vše, až na vyloučení de Binciguerra v 66. minutě za druhou žlutou kartu. V 63.minutě se konečně trefil domácí Svejkovský a jeho střelu se mu povedlo opakovat již čtyři minuty na to. 2:4. Bohužel až v 90. minutě ještě snížil Konšel a utkání se ukončilo. Kdyby domácí nezaváhali v první půli a nezalekli se Španělského celku mohli vyhrát.

autor Autor: datum 03.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 684x