Středa 24.04.2024

Výsledky 2.Kola 1.Anglické Ligy

Vedoucí celky první sezóny prohrály, zatímco nováčkovi soutěže se nevídaně daří.

Wild Eagles FC – SK Septimov 2:2
Velice vyrovnané utkání na které se přišlo podívat 14 000 diváků. Hosté se ujali vedení již v 18. minutě střelou Whita k levé tyči. A zvýšili v 33. minutě sólovou akcí Perryho. To bylo ale ze strany hostů vše. Do poločasu měli domácí sice dost příležitostí srovnat ale díky jejich nepřesnosti se jim to nepovedlo. Až v druhé půli dvěmi trefami během dvou minut srovnal Herrera a to v 49. a 51. minutě. Potom se hrálo jen velmi nepřesně a stav utkání se nezměnil.

FC Liverpool – FC Vampires 2:0
Hosté vstupovali do utkání s nadějí získat alespoň bod. To se jim ale rozmlžilo už v sedmnácté minutě když jim balón do sítě poslal domácí Mascagni Jeremie . Ten samý hráč zvýšil na 2:0 v minutě 63. Hosté sice měli ještě několik šancí na snížení stavu, ale bohužel jejich útočníci je nebyli schopni využít.

Viktoria Londýn – podmínka416 3:0
- zápas byl kontumován -

Liverpool Blackhawks – FC Burakino Raiders 0:1
Utkání přihlíželo 7139 diváků. Kteří hnali hlavně domácí k prvním bodům v nové sezóně. To se jim ovšem nesplnilo, když v 24. minutě dal jedinou branku utkání hostující Dearden. Nejlepším hráčem utkání byl i přes obdrženou branku domácí gólman Draper.

Podmínka394 – Kettering Town 3:2
Již v 16. minutě se ujali vedení domácí trefou Royce.Chvíli na to faulovali v pokutovém uzemí a ve 22. minutě odpískal rozhodčí pochybnou penaltu pro hosty a Gould srovnal na 1:1. Před přestávkou se ještě trefil Hammnond ( 43.min ) a do druhé půle šli domácí s malým náskokem. V 50.minutě za nemístné poznámky na rozhodčího putoval předčasně do šaten hostující Grey. Ale Kettering to nějak neoslabilo na dvanáct minut na to srovnali z volného přímého kopu Jenkinsonem. Minutu před konce se ještě šťastně trefil Poole a domácí porazili mistra 3:2.

FC Wales – podmínka414 2:1
Vyprodaný stadión uvítal nadšeně fotbalisty domácích na trávníku. Jejich nadšení ovšem opadlo v 37.minutě když se do sítě domácích trefil Howe. Do šaten šli teda s menším náskokem hosté. Ti byli aktivnější i po přestávce.Bohužel jejich brankář sice v 64.minutě odrazil střelu Herrera, bohužel na dorážku Talbota nestačil.Utkání od vyrovnávacího gólu bylo velice vyrovnané, ale ještě před koncem se v 86. minutě za domácí trefil Herrera a fanoušci málem zbořili stadión.

FC Milhouse Smokers – AC Camel 1:2
Nováček AC Camel se utkal na vyprodaném stadiónu Milhouse Smokers a předvedl vynikající výkon který navršil výhrou. Sice v 15. minutě domácí vedli díky střele Harpera, ale to bylo až na pár malých příležitostí vše. Po přestávce se kormidla ujali hosté a už v 57. minutě srovnali po přímém kopu Mortimera. Po obstřelování domácí brány se ještě trefil Gridelet a bylo to již 1:2 ( 71.min ) Nic podstatného se sic nestalo. Jen ještě poznámka, domácí nastoupili jen v deseti.

Podminka392 – Destiny City FC 1:0
Velmi vyrovnané utkání sledovalo 5332 párů očí, které se v hledišti doslova nudili. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště a oba týmy neustále nějak chybovali a nedostávali se do nějakých větších šancí. Až těsně před koncem se do branky trefil domácí Kubatzky, který si obešel tři obránce hostů a do takřka prázdné branky se nemohl netrefit. Hostující druhý celek první sezóny opět prohrál a jde to s ním z kopce.

autor Autor: datum 10.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 761x