Čtvrtek 25.04.2024

Problémy Road Cupu a odehrané utkání

50% neodehraných utkání druhé časti turnaje jistě nepřispělo na pověsti Road Cupu...

o první místo
Milionaros - Borusia Dortmund
-* Neodehráno *- jelikož hostující celek měl naplánováno jiné utkání a nemohl je zrušit. Vedením turnaje bylo stanoveno nové datum utkání na sobotu 11.1.2003, ale podle posledních informací je celek Millionaros s kontumací spokojen a má na daný den již jiné utkání. Zřejmě se manažer Millionaros k rozhodnutí odvolá ( jelikož termín druhé části Road Cupu byl znán před zahájením turnaje ) a utkání bude ponecháno kontumačnímu výsledku ve prospěch domácích. . Nicméně oficiální vyjádření zatím nepodal, takže je vše otevřeno. Ale jedno je jisté. Po tomhle víkendu se žádná utkání Road Cupu hrát nebudou. Kvůli předem prosazovanému dodržení termínu turnaje. Sám jsem zvědav jak bude tenhle problém pořadateli ( mou osobou ) vyřešen. Jelikož se mi nechce vyplácet výhru za kontumované finále.

o třetí místo
TJ Hansa Roztok - Santiago de Fila 0:0
Velmi napínavé utkání skončilo nerozhodně , takže se bude muset hrát odveta.Ta se odehraje v sobotu 11.1.2003, pokud účastněné týmy nemají jiné problémy se startem v Sobotu.
Doma bude tentokrát hrát Santiago de Fila.

o páté místo
AC Klokan - SK Český Těšín 3:0
Domácí se ujali vedení už ve čtvrté minutě trefou Lukáše Demetera. Utkání ač málo bohaté na střely a pěknější akce se vyvíjelo i nadále slibně pro domácí, když v 33.minutě vsítil branku Hrčka a bylo to již 2:0. Hned po minutě druhého poločasu se trefil nádhernou střelou z 35m domácí Pavlák a bylo rozhodnuto. Skóre už se neměnilo a AC Klokan si vybojovali pátou příčku.

o sedmé místo
FC Vampires - TJ Slovan Vaga Bond Černovír 0:1
Domácí šli do utkání s velkými ambicemi o alespoň poslední vítězství v turnaji. Měli dokonce i jasnou převahu, čemuž nasvědčoval i počet střel ( 10+12 ). Ovšem všechny střely zastavil hostující brankář Houška a v 31. minutě dal domácím branku Němec, který byl v 70 minutě za druhou žlutou kartu vyloučen, ale ani to domácím nepomohlo, tak se musí smířit s osmou příčkou, což je velice žalostné.

Poslední dvě utkání hrají týmy které měly většinu utkání které skončily kontumací , tak se ani nepočítalo s jejich nastoupením do utkání.