Závěr Road Cupu

Závěr Road Cupu, ač proběhl za pozoruhodných okolností jsem s ním relativně spokojen.

Odvetné utkání o třetí místo
Santiago de Fila - TJ Hansa Roztok 2:0
3181 diváků se přišlo podívat na vítězství domácího celku, když v 36. minutě se domácí ujali vedení střelou Glovera. Ten samý hráč zvýšil na 2:0 v 66.minutě hosté ač aktivnější nebyli již schopni stav utkání zvrátit a tak se musejí spokojit s čtvrtým místem.

12.Balt Rujana

Navíc Millionaros dostanou jako odškodnění 500 000,- za jedno utkání na domácím hřišti.
Ohledně finálového utkání jsem se rozhodl ponechat utkání kontumaci vzhledem k tomu že termín druhého kola byl znán ještě než turnaj započal, tudíž si každý mohl volno udělat. Osobně mě mrzí že se finále neodehrálo, ale takový je život.

Závěr: Až na pár maličkostí jsem byl s turnajem velice spokojen, hlavně proto že se odehrál ve slíbeném termínu, a doufám že jeho úroveň pomohla jiným pořadatelům k vytvoření svých struktur turnajů. Jak jsem si všiml, někteří nějaké zkušenosti v turnaji získali. Chci poděkovat všem zúčastněným, a samozřejmě se snad potkáme u dalšího ročníku, teda po téhle sezóně. O něco chytřejší a zkušenější.

autor Autor: datum 13.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 665x