Pátek 26.04.2024

Reklapitulace 3.Kola 1.Angl.Ligy

Kettering Town, Destiny City a FC Vampires opět prohráli, AC Camel pokračuje ve výborném tažení první ligou...

Destiny City FCWild Eagles FC 0:3
Destiny ač aktivnější na střely nebylo schopno ani ve třetím kole získat body. Podlehlo tentokrát Wild Eagles vysoko 0:3. Za hosty se ve 33. minutě trefil McDonald, v 58. z přímého kopu Andy a v 66 z penalty Purse. I přes velkou střeleckou potenci domácích a nečistou hru hostů vyšli z utkání lépe hosté.

AC Camelpodmínka392 2:1
Výborné tažení nováčka AC Camel se potvrdilo i v utkání třetího kola, kdy sice prohrávali po střele Houghtona v 16. minutě, ale dvěma přesnými střelami v 48.( Rattray ) a 76. ( Coleman ). V 90. minutě se ke slovu dostali ještě hosté když byl za druhou žlutou kartu vyloučen Dryer. Po tomhle utkání to vypadá že máme nového ČERNÉHO KOŇE soutěže.

Podmínka414FC Milhouse Smokers 1:7
Pěknou exhibici si přijeli zahrát fotbalisté Smokers na trávník týmu v podmínce. Do přestávky sice hosté prohrávali brankou v 15. minutě z kopaček Newela. Ale po přestávce přišla změna.V 55. , 59. a 65. minutě se trefil Harper, v 64.Akinbiyi, v 73.a 87.minutě Fairclough Kenny a v 80. Martyn. Konečný výsledek se zastavil na 1:7.

Kettering TownFC Wales 1:2
Mistr loňské sezóny opět prohrál. Tentokrát na domácím hřišti s FC Wales 1:2. Vítězství hostům zařídil Pointon svými dvěma brankami v 9. a 58. minutě . Domácí sice srovnali v minutě třicáté. Ale svou pasivitou si už nic nezlepšili.

FC Burakino Raiderspodmínka394 3:0
Relativně vyrovnané utkání si pokazili hosté vyloučením v 25. minutě ( Sinton ). Početní výhoda pomohla domácím a ti se v 40.minutě ujali vedení brankou Fleminga. Ten samý hráč zvýšil na 2:0 v 67.minutě. hosté se v deseti nemohli prosadit a v 89.minutě dostali na 3:0 branku od Squirese.

Podmínka416Liverpool Blackhawks 0:3
-* zápas skončil kontumací *-

FC VampiresViktoria Londýn 0:3
Domácí šli do utkání s velkými ambicemi. Ještě se jim nepovedlo v téhle sezóně získat ani bod. To se jim bohužel nepovedlo ani v utkání proti vynikající Viktorii. V 21. minutě vstřelili branku hosté a ujali se vedení ( Makel ). Sedm minut na to zvýšili na 0:2 trefou Lintona. A na konečných 0:3 upravil v 40. minutě Flack. Domácí jen zbytečně faulovali a nebyli schopni nic kloudného vymyslet. Tak jak měli minulý start do sezóny skvělý tak se jim ten letošní nevydařil.

SK SeptimovFC Liverpool 4:0
Favorizovaný FC Liverpool přijel hostovat na hřiště Septimoma. Bohužel jako favoriti jen přijeli. Sice domácí přestříleli snad rekordním počtem střel směřovaných na bránu ( 16 ), ale nicméně jejich střelci byli impotentní a nebyli schopni vstřelit branku. Na oplátku za to se po poločase rozstříleli domácí a trefami Curleho( 60. ), Cartera( 65. ),Wanlesse( 69. ) a v 90. minutě Caspera vyhráli na domácím hřišti 4:0.

autor Autor: datum 13.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 646x