Čtvrtek 25.04.2024

Poohlédnutí za čtvrtým kolem 1.Anglické Ligy

Tři kontumované utkání, první body Destiny City a FC Vampires...to je vizitka čtvrtého kola nejvyšší Anglické soutěže...

Wild Eagles FC - FC Liverpool 2:3
Hostující FC Liverpool se opět předvedl. Již v páté minutě proměnili penaltu ( Bridges ), a radovali se z vedení 0:1. V 39. minutě na 0:2 zvýšil Homola ten samý hráč vstřelil vítězný gól v 76. minutě, když domácí srovnali brankami Crooka a Graysona ( pen ).

Viktoria Londýn - SK Septimov 1:0
Sladká Viktorie předvedla na svém stadiónu nevalnou hru, ale i přesto vyhrála a to především díky skvělému výkonu brankáře McDermotta který za svá záda nepustil ani jednu z deseti střel. Domácí zvítězili brankou Makela v 15. minutě.

Liverpool Blackhawks - FC Vampires 0:0
Velký tlak si vynutili domácí proti nevalně hrajícím FC Vampires, ti si v tomhle utkání vydobyli první bod v téhle sezóně a to taky především skvělého mladého talenta Brankáře Forintona. Jeho výkon byl bezchybný a tím velice pomohl hostům kterých střelecká potence se dala nazvat spíše impotencí.

podmínka394 - Podmínka416 3:0
-* zápas byl kontumován *-

FC Wales - FC Burakino Raiders 0:2
Hosté se ujali vedení již ve 14.minutě brankou Deardena. Potom se hrál velice vyrovnaný fotbal a domácí nechtěli přijít o body. Bohužel po přestávce se v 63. minutě trefil do domácí sítě Rickers a dal tak poslední branku utkání.

FC Milhouse Smokers - Kettering Town 0:3

podmínka392Podmínka414 0:3

Destiny City FCAC Camel 2:1
10232 diváků povzbuzovalo domácí Destiny City k prvním bodům v sezóně. Proti vynikajícímu nováčkovi soutěže AC Camel. Hosté si svůj osud zpečetili vyloučením Penneye v 31.minutě. Hned minutu na to dali domácí svou první branku. Trefil se Morris. Do přestávky tlačili hosté a nechtěli přijít o cenné body. V 76. minutě se trefil ještě domácí Röhricht Maximillian a bylo vymalováno. Destiny si připsalo první vítězství sezóny.

autor Autor: datum 14.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 576x