deník MIFA

Úterý 11.12.2018

CENA: ZDARMA!


Chyba - nikdo smazán nebyl

"Dobry den, Vas manazer humppa ve hre MIFA nemel zadny registrovany klub a byl proto smazan. S pravnim hezkeho dne, Pavel Humpolec, vedouci projektu MIFA"

V noci došlo v důsledku chyby v plug-inu nočního skriptu ke smazání většiny manažerů. Vše je již opraveno.

V současnosti probíhají práce na optimalizaci nočního skriptu. Bohužel, jeden teprve pracovní soubor byl připojen omylem k ostrému nočnímu skriptu. A stala se v něm chyba.

V důsledku této chyby hra smazala většinu manažerů a rozeslala jim emaily, že nebyli 3 týdny přihlášení, a jejich registrace je proto zrušena.

Samozřejme, že se jednalo o chybu. Jakmile jsem o této chybě byl zpraven, začal jsem věc řešit. Správce serveru okamžitě nahrál zálohu databáze z doby před dnešním přepočtem. Já hned jel do školy na Internet a počal s opravou nočního skriptu. Pokud se tedy přihlásíte do hry dnes odpoledne, neměli byste si žádných problémů ani všimnout.

Všem manažerům ve hře byl rozeslán informační email. Já se znovu omlouvám za pravděpodobně velký šok. Promiňte.

PS: Omlouvám se, že neřeším vaše emaily jednotlivě. Bohužel je nad mé síly vyřídat cca 120 emailů. Také všem do budoucna děkuji, že pokud narazí na akutní problém ve hře MIFA, pošlou pouze JEDEN email na adresu info@mifa.cz. Posílat více kopií na různé emaily vyřešení problému v žádném případě neurychlí.

PPS: Vite, ze je docela fajn, den pred posledni zkouskou letet bez snidane do skoly, opravit chybu a pak cist nadavky? Prosim vas - pokud se v budoucnu opet stanete obeti chyby - budte trosku trpelivy. Tim, ze budete nadavat, mi moc chuti do oprav nepridate.

autor Autor: humppadatum 15.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 810x


 


TOPLIST.cz