Pondělí 06.05.2024

Rekapitulace 5.kola 1.Anglické ligy

AC Camel Opět vyhráli a doposud neporažená Viktoria Londýn pokračuje ve své spanilé jízdě...

AC CamelWild Eagles FC 1:0
9500 diváků se přišlo podívat na utkání domácích AC Camel. Ti v minulém kole zaváhali a poprvé prohráli. To si ovšem vynahradili ve včerejším utkání proti Orlům. Utkání bylo velmi chudé na střely a na pěknější akce. Jednou z nich byla akce McDonalda, který byl ale faulován v pokutovém území. Ten samý hráč dal jedinou branku utkání z penalty.

Podmínka414Destiny City FC 1:1
V minulém kole probudivší se Destiny City získalo další bod tentokrát na hřišti “St Andrews“, kde je uvítal tým v podmínce. Utkání bylo velice vyrovnané, a už v 18. minutě se trefil domácí Howe. Dlouho se hrál velmi vyrovnaný fotbal, ač se hosté ale snažili srovnat, moc se jim to nedařilo. Dočkali se v 79. minutě nádhernou akcí Morrise. Utkání se dohrálo v poklidu a myslím že oba soupeři jsou spokojeni.

Kettering Townpodmínka392 3:0
-* zápas skončil kontumací *-

FC Burakino RaidersFC Milhouse Smokers 8:0
10 000 diváků sledovalo vynikající utkání domácích kde exhibičně přehráli Milhouse Smokers vysoko 8:0. Domácí se ujali vedení již ve 4. minutě trefou Deardena.Ten samý hráč skóroval ještě dvakrát a to v 82. a 88. minutě a připsal si tak první Hattrick sezóny.Mimo něj se ještě do sítě hostů trefili. Hunt ( 9,70 ), Dodd ( 30 ), Rickers ( 55 ), Mauge ( 66). Hostujícímu celku to na morálce asi moc nepřidalo.

Podmínka416FC Wales 0:3

FC Vampirespodmínka394 2:1
Domácím se v téhle sezóně moc nedaří, a do utkání šli s velikými ambicemi. Fanoušci jim sice moc nevěřili, jelikož se jich na dvacetitisícovém stadiónu objevilo ani né pět tisíc. Ale ti co tam nebyli přišli o první výhru domácího celku v téhle sezóně. Domácí sice prohrávali po penaltě ve 47.minutě ( Sinton ), ale minutu na to srovnali střelou Steina. Od té doby získali tlak a v 83. se ujali vedení brankou Chamberlaina. Výsledek již udrželi a byli za to odměněni potleskem na konci utkání.

SK SeptimovLiverpool Blackhawks 2:0
Před 6410 diváky se odehrálo utkání Septimova proti Liverpool Blackhawks. Diváci viděli první branku již v dvanácté minutě a vstřelil ji domácí Casper. V utkání se takřka nic nedělo až na několik zoufalých pokusů na obou stranách. Výsledek ještě upravil domácí Carter na 2:0 v 70. minutě. To bylo od obou týmů vše.

FC Liverpool - Viktoria Londýn 0:2
Zatím neporažená Viktoria, přijela na hřiště ” Anfield Road“ kde se na utkání domácího FC Liverpool přišlo podívat 17 511 diváků. Domácí byli sice aktivnější, ale již v 20. minutě je posadil hostující Lever, když dal první branku Viktorie. Do přestávky se hrálo převážně na polovině hostů, ale ovoce to nepřineslo. Dvě minuty po přestávce pronikl do pokutového území domácích Ruel, nahrál Lintonovi, ale ten byl přišlápnut. Byl odpískán pokutový kop a faulovaný Linton se nemýlil. 0:2. Utkání se již uklidnilo a spíše se dohrálo. Jako by domácím došly síly.

autor Autor: datum 16.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 624x