deník MIFA

Neděle 01.10.2023

CENA: ZDARMA!


Nová ALFA sezóna

Polovině lig ve hře již skončila sezóna. Někteří z vás možná shánějí posily na novou sezónu či se těší na finanční odměnu za umístění v lize. Vše bude ale jinak.

Hra začala vznikat v dobách, kdy jsem moc nemyslil na zatěžování serveru, rychlost a přehlednost. Z toho důvodu je většina věcí řešena velmi neefektivně. Z tohoto, ale i dalších důvodů (chystaný nový vzhled, nový herní algoritmus) jsem se rozhodl pro TOTÁLNÍ restart hry. Původní data nepůjde zachovat. Bude dokonce nutné, aby se všichni hráči zaregistrovali. A to i ti, kteří jsou již nyní řádně zaregistrováni.

Co vám tento restart vezme?
Hlavně hráče a úspěchy v první sezoně. Možná máte pocit, že jste ztratili hraním pár měsíců, protože teď o vše přijdete, ale ve skutečnosti tomu zase tak úplně není. Pomohli jste mi najít spousty chyb, dali jste mi spoustu zkušeností a hlavně nápadů. Restart a celková revize systému by stejně dříve nebo později byla nutná.

Co vám restart dá?
Možnost vybrat si při registraci mezi více státy. Několik novinek (smlouvání o hráči, více informací o zápase, přítulnější ovládání, chat, ...), rychlejší načítání stránek, ale také více pravidel, která se budou dodržovat.

Můžete pomoci i vy!
Je několik věcí, kterými více či méně mi můžete s přípravou nové verze pomoci. Ať už se jedná o jména hráčů, obrázky pohárů či psaní do MIFA News. Samozřejmě budu rád, když mi budete psát i vaše názory a nápady do hry.

První ligové kolo nové sezony se bude hrát 1. října (nejpozději 15. října) 2001. Hra znovuotevřena pro registraci bude nejpozději 1. října 2001.

autor Autor: humppadatum 25.09.2001pocet shlednuti Shlédnuto: 2328x


 


TOPLIST.cz