Čtvrtek 02.05.2024

Jak dopadlo 2. kolo českého poháru - tipy vs. skutečnost

Před druhým kolem jsem požádal manažera Liona, aby okomentoval a otipoval zápasy týmů ze 3A. Jak to všechno dopadlo a další zajímavosti z těchto zápasů se dozvíte níže...

FK Dupanda (4A) vs. R.U.M. Pracanti: 1:5 (0:2)
Hosté byly jasně lepším týmem a zaslouženě postupují do 3. kola národního poháru. Na zápas se přišlo podívat úctyhodných 4.057 diváků.
Lion: TIP:2 - správný tip.

FC Retards (4B) vs. Sk VepaSpol Majetín: 0:7 (0:2)
Domácí těžko mohli postoupit, když za celý zápas nevystřelili ani jednou na bránu, navíc od 77. minutě hráli o deseti lidech. Hostujícímu útočníkovi Rychlíčkovi se podařil vstřelit hattrick.

AC Sparta Praha vs. AIR COMBA NYMBURK (4B): 1:6 (0:3)
Hosté rozhodli o svém vysokém vítěžství prakticky během dvaceti minut v rozmezí od 43. do 63. minuty, kdy domácím nastříleli pět branek. Navíc domácí dohrávali od 50. minuty o desíti, kdy byl vyloučen za kriminální faul jejich obránce.
Lion: TIP:0 - špatný tip.

VFK Ajzíci Jihlava vs. Slezsky FC Bartovice (5B): 3:1 (1:1)
Hosté se sice dostali ve 33. minutě do vedení, za deset minut však obránce Rydlo neudržel nervy a oplácel, za což dostal červenou kartu. Od té doby domácí převzali iniciativu, minutu po vyloučení vyrovnali a zápas nakonec s přehledem vyhráli.
Lion: TIP:2 - špatný tip.

Mars Svratka vs. Termonukleární jatka Tišnov (4D): 2:3 (0:2)
Domácí si mohou za prohru sami. Ze sedmi střel se jim podařilo dát pouze dva góly, hostům ze tří střel góly tři. Navíc rozhodující gól padl v 88. minutě, kdy se oba týmy už chystaly na prodloužení.

PKPN Sucha (5C) vs. FC Vysočina: 1:5 (1:2)
Favorizovaní hosté se na vítězství pořádně nadřeli (i když to podle výsledku tak nevypadá) a nebýt poměrně vysoké produktivity (z osmi střel pět gólů), mohlo se zrodit velké překvapení.

Lední medvídci vs. FC Bohemians Praha (4A): 5:1 (1:1)
Hosté se sice dostali ve 23. minutě do vedení, ale domácí o minutu později vyrovnali. Skoro celý zápas se klokani bránili místy drtivému tlaku domácích a poměrně dlouhou dobu se jim to také dařilo. Pak ale během posledních cca. dvaceti minut přišla smršť domácích a bylo rozhodnuto.
Lion: TIP:1 - správný tip.

rosa team (4D) vs. trest: 1p:1 (1:0)
Domácí se poměrně brzy dostali do vedení. Pak se ale musel poroučet ze hřiště domácí Hampl a "rosákům" začlo být dusno. Hosté z toho však vytěžili jen jeden gól a tak došlo na penaltové show. Domácí nakonec byli šťastnější a postupují do 3. kola.
Lion: TIP:1 - špatný tip.

Amarouns Rohatec (4A) vs. SK Kosmonosy: 1:0 (1:0)
Domácí byli jasně lepší a poměr střel 8:1 to dokazuje. Navíc už od 4. minuty hráli hosté o deseti a bylo jen otázkou času, kdy toho domácí tým využije ve svůj prospěch.

Černá Hvězda Lužiny (2) vs. SK České Budějovice as: 5:0 (2:0)
Domácí druholigový tým byl jasně lepší a po právu postupuje dál. Hostům se sice nedala upřít snaha, ale ta v moderním fotbale nerozhoduje.

++bez manažera (5H) vs. FC Krásná City: 0:3 (0:0)
Měla to být jasná záležitost hostů, ale domácí těsně před utkáním sehnali nového manažera a zápas přinesl divákům téměř hororovou zápletku, za kterou by se nemusel stydět kdejaký režisér. Zápas byl neuvěřitelne vyrovnaný (5:5 na střely) a tak rozhodla větší produktivita hostů. Nutno ještě podotknout, že domácí nastoupili pouze v deseti lidech.

FC svacinarky UH (4D) vs. SPG Roštění: 1p:1 (1:0)
Zápas, který nenašel po 90. minutách vítěze. Museli tedy rozhodnout pokutové kopy a ty se více povedly domácím.
Lion: TIP:0 - správný tip!!!

A jak to dopadlo nakonec pro Liona? Poměrně dobře: 8 dobrých proti 4 špatným tipům. Navíc je obdivuhodná ta poslední uhodnutá remíza. Ještě jednou mu děkuju za otipování zápasů a věřím, že tímto naše spolupráce nekončí.

autor Autor: datum 22.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 522x