Pátek 03.05.2024

Polský rozhovor

Tak se mi podařilo sehnat hosta myslím, že je velmi abciózní, ale je ze Slovenska tak doufám že vám to nebude vadit rubriky, bude jím FC VeGa Wroclavek. Je pravda, že bylo velmi těžké se rozhodnout jaký tým zde bude hostem, protože mi na moje otázky odepsalo asi 60% lidí z Polské 3.A ligy. Já všem za odpovědi moc a moc děkuji a jsem rád že jste napsali a já ji toho velmi vážím a nezoufejte že jste nebyly vybráni a nemyslete že se mi vaše odpovědi nelíbily, ale napsat jsem sem mohl jen jednoho. Tak si vychutnejte jeho odpovědi na mé otázky a pak se podívejte na výsledky 8 kola:

Jak jste byl spokojen s minulou sezónou?
Minulú sezónu som ešte MIFU nehral. Čiže neviem posúdiť, či bola dobrá alebo zlá.

A na jaké posily jste obzvláště hrdý a jak bylo pro vás těžké splnit ultimátum s hráči a kolik 19 letých hráčů vám s týmu odešlo?
Pred sezónou som si povedal, že budem šetriť poniaze na dôležitejšie veci, ako sú nejakí dobrý hráči tzv. posili. V týme mám veľmi vyrovnaný mančaft a každý je pre mňa veľká posila a každého si veľmi cením

A jaké máte ambice do další sezóny?
Ja by som sa v tejto sezóne veľmi chcel dostať do 2. poľskej ligy. Čiže to znamená, že sa chcem umiestniť do 2. miesta

Mohou se vaši fanoušci těšit na novou tribunu?
Do konca sezóny nie, lebo teraz nemám veľmi na to peniaze. Ale v ďalšej sezóne by som o nejaké to miesto zväčšiť tribúny.

V jakých turnajích se nám představíte?
Ja by som sa chcel zúčastniť na Lige Majstrov ktorú organizuje Martinek.

A jaké ambice v nich máte?
Chcem sa tam umiestniť do 5. miesta.

Tak vám přeji aby se vám vše vydařilo podle vašich představ a děkuji za rozhovor.

Výsledky 8 kola:
FC Dubes Praha:Garbania Szczakowianka 2:0
Domácí aby se udrželi na místech o postup do vyšší ligy museli doma proti předposledním týmem bezpodmínečně vyhrát. I když výsledek tomu nenapovídá tak to byl jednoznační zápas pro domácí. Své soupeře přestříleli v poměru 7:2 a hned na začátku druhého poločasu vstřelili dva rychlé góly a potom udrželi vedení až do konce, ale vidíme, že hosté mají na to, aby se udrželi v 3.A Polsko.

Opilci:Lech Wroclav 2:2
Tak tento zápas je určitě velkým překvapením jelikož se čekalo, že hosté si odvezou plný bodový zisk a toto očekávání začali naplňovat v 7. minutě, kdy se Tobiasz Szkudlarz krásně uvolnil v pokutovém území a vstřelil krásný gól. Ale do poločasu se domácím podařilo vyrovnat a začalo se naplňovat překvapení. A v hned 51. minutě se dokonce domácí dostali do vedení a pro hosty to byla velmi studená sprcha, ze které se dokázali otřepat jen částečně a vezou si od opilců jen 1 bod.

Kudowa:FC Szczecin 1:4
Aby se hosté udrželi tak musí získávat body kde se dá. Zvláště když jedou na hřiště posledního celku. Že se jim tento zápas povede nasvědčoval již začátek utkání, kdy se ve 4. minutě trefil hostující útočník Tomislaw Tomaszowicz. Hned co se domácí z rychlého gólu jakžtakž otřepali tak jim další hřebíček do rakve přidal Jarek Krawczyk. Už to vypadalo, že hosté dohrají poločas v klidu, ale hostující obránce velmi nečistým až zákeřným zákrokem zfauloval pronikajícího hráče domácích a rozhodčí ukázal červenou kartu a nařídil přímí kop, který krásně využil vynikající střelec Gerik Machlinski. Ovšem hostí si sem přijeli pro 3 body a tak ke konci utkání potvrdili vítězství.

Legia Warszawa:Wisla Krakonoš 5:0
Tak tento zápas nám jasně dává najevo, že domácí jsou ve skvělé formě a i když hosté jsou na solidním 5 místě tabulky tak jim domácí nedali jedinou šanci na solidní výsledek a věnovali jim debakl 5:0. Domácí byli lepší ve všech statistikách a první gól vstřelili hned v 3 minutě. Hattrickem se nám leskl Wyszemir Stera.

kopáči:fc hajduk split 1:4
Je snad jasné, že si hosté přijeli pro 3 body a pro to, aby si vylepšili skóre a nic jiného by nebrali. První poločas oba soupeři spíš zaspali než, že by hráli, ale zato druhý poločas vše vynahradil a hosté nakonec jasně vyhráli a potvrdili, že nebudou mít problémy s tím se udržet, ale spíš naopak mohou pomýšlet o boj o vrchol tabulky.

Wisla Skoczow:Ceramika Opoczno 2:4
Můj spolupracovník určitě chtěl vyhrát, aby se mohl pořád držet na vrcholu tabulky a proti týmu ze spodní tabulky si nic jiného dovolit nemohl. A hned zpočátku začal naplňovat své předpoklady a do poločasu vedli 0:2, ale hosté se už viděli jak vyhrávají, ale neměli důvod a než se naděli bylo zase srovnáno a hosté začínali od začátku, ale naštěstí pro ně ještě včas zapli na plné obrátky a dokázali zvítězit 2:4.

Fc poláci:Fotbalová drtička 1:4
Tým domácích se teď potýká s velkou krizí a propadá se tabulkou niž a níž. Domácí by měli velmi výrazně zapracovat záloze která zase dnes prokázala že nemá nato aby hrála 3.A Polskou ligu. Hosté zápas měli podkontrolou celých 90 minut a nedovolili soupeři skoro nic až na ojedinělou střelu a Basze Mazowieckiho.

AC Polonia:FC VeGa Wroclavek 2:2
Zdá se, že můj dnešní host byl mírným favoritem v tomto asi nejprestižnějším zápase kola. Také mu patřil první poločas, který vyhrál 0:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Ale zato druhý poločas patřil domácím, kteří dohrávali v 10 lidech, ale i přesto dokázali ještě zápas zremízovat a tak jsi myslím že remíza byla víc než spravedlivá.

autor Autor: datum 23.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 588x