deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Jak dopadl dotazník?

V dotazník se zatím vyjádřilo 228 z vás.

Kdo hraje MIFA?
Drtivá většina hráčů jsou muži. Žen jsou jen necelá tři procenta. S třetinou z nich jsem ale mluvil a od jedné viděl fotku, a musím podotknout, že nedostatek v kvantitě dohánějí kvalitou :-D Autoři jsou všechno muži.

Každý desátý uživatel je mladší 15ti let. Pár hráčů je starších 35ti let. Většině z nás je ale mezi 18 a 24 lety (41 procent). Nezletilých je zhruba třetina. Autoři se opět přidávají k většině.

Překvapivé je ale bydliště. 25 procent hráčů žije v Praze, jen něco přes 4 procenta v Brně (u autorů je to poměr 1:2 pro Brno)! 11 procent na Slovensku, půl procenta v jiné evropské zemi a necelé procento mimo Evropu.

Co do počtu vysokoškoláků je MIFA zhruba jako celá ČR - něco málo přes 9 procent. Zato maturitu má za sebou více než 40 procent z nás (pouze jeden z autorů je bez maturity, zatím).

Většina hráčů studuje (přesněji 64 procenta. Autoři studují všichni), podstatná část pracuje (21.5 procenta). Více než 17 procent hraje MIFA z práce. Zajímalo by mě, zda o tom ví jejich zaměstnavatelé. Překvapivě jen 16 procent lidí je připojeno přes dial-up (z autorů již jen já a to už jen pár dní).

Nějvětší reklamu nám děláte právě vy. 43 procent z vás se o MIFA dozvědělo od přátel. Skoro 19 procent našlo MIFA na vyhledávačích.

Hrajete fotbal? Čtvrtina z vás profesionálně, polovina rekreačně a jen asi každý dvanáctý fotbal nehraje vůbec.

První sezóna MIFA
41 procentům z vás se první sezóna libila, dalším 29 procentům až na občasné "božské" zásahy autorů také. Jen procentu z vás se první sezóna nelíbila.

Polovina z vás je spokojena s konečnou výšší odměn, 3 procenta si myslí, že odměny byly příliš vysoké. 22 procent z vás naopak čekalo větší prémie. Po semestru studia makroekonomie mě ta čísla vůbec nepřekapují.

My Vs. Vy
Třetina z vás si komunikaci mezi námi a vámi pochvaluje. O trošku více (37 procent) si jen stěžuje na delší dobu čekání na odpověď. Něco přes 4 procenta lidí požaduje zvýšenou komunikaci.

28 procent z vás nemá k našemu postoji vůči vám hráčům žádné výhrady. Šestina chce větší vstřícnost, šestina si naopak myslí, že se necháváme příliš ovlivnit některými z vás. 7 procent nám vytýká přiliš časté rozhodování podle sebe a na poslední chvíli.

25 procent z vás má negativní pohled na hráčské asociace, skoro 36 procent z vás v nich ale vidí slibnou budoucnost do budoucnosti.

Noviny MIFA
Šestina z vás noviny nečte. Buď nemáte čas (13.6 procenta) nebo vás to nezajímá (2.6 procenta). Necelých 60 procent z vás noviny čte. Necelých 19 procent noviny nečte jen proto, že nepíší o vaší lize (nu což, můžete začít o ni psát právě vy!).

Přes 60 procent z vás chce, aby noviny vycházely dál. Třetina preferuje kvantitu, dvě třetiny naopak kvalitu článků. Jen 3 procent vás se postavili proti dalšímu vycházení novin.

A chcete psát do novin? Skoro 27 procent to chce určitě alespoň zkusit. 10.5 procenta za nějakou tu odměnu ve hře. 26 procent z vás se bojí časové či technické náročnosti (zbytečně) a jen pětina z vás psát nechce vůbec.

autor Autor: humppadatum 23.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 871x


 


TOPLIST.cz