deník MIFA

Úterý 11.12.2018

CENA: ZDARMA!


Co jste nám vzkázali?

Mnoho z vás využilo možnosti zaslat krátký vzkaz spolu s dotazníkem. Díky za všechny vaše reakce! Někteří z vás se snažili zpochybnit smysl dotazníku tím, že se nás snažili přesvědčit o své nesvéprávnosti. Vzkazy jako "brekeke hůůůůůůůů" nebo "Prosím pošlete mi co nejdřív 200000000. Díky" vykouzlily úsměv na našich unavených tvářích. :-)

Někteří z vás nepochopili, proč MIFA vlastně existuje a proč se na ní stále pracuje. Těm bystřejším došlo, že MIFA je tu pro naši zábávu a dál se na ní pracuje jen proto, že vás to baví hrát. Díky tedy všem moc za vzkazy plné životního optimismu, obsahujícím však občas bolestné pravdy.

"Je to suprova a skvele udelana hra. Posledni dobou zde, ale panuje takova divna atmosfera. Zda se mi, ze jste nam strcili prst a mi chceme celou ruku. Je jasne, ze nic nemuze byt perfektni a vsechno se da vylepsovat, ale vylepseni a upravy bych nechal pouze na vas a nelibi se mi, kdyz nekdo na vase reseni nadava a chova se arogantne. To je zatim, asi vse. Tak jeste jednou diky!!!"

"MIFA je jediná věc, kvůli které chodím do školy. (Učení mi jde samo) Jsem na ní závislý a vůbec všichni kamarádi co tady se mnou jsou. Je to super!!!! A doufám, že vydrží. Taky by bylo super, kdyby to manažeři brali víc vážně a nekrachovalo tolik klubů. Potom by se MIFA víc rozšířila a byla by to větší srnda."

"Chcel by som iba podakovat za prijemne chvile stravene pri MIFA managerovi. :)"

"Myslím, že je to vynikající zábava. Díky MP"

"vsetko je to poho hlavne ze sa bavime"

Nutno podotknout, že nepřišel ani jeden negativní vzkaz. Je to ale naštěstí logické. Přeci koho hra nebaví, ten ji nehraje a tak si ani nemůže stěžovat :-)

A nakonec vzkaz, který by si většina z vás (hlavně ta dívčí část) měla vzít k srdci: "Jen tak dál! akorát na srazy by mělo chodit víc lidí :-))"

autor Autor: humppadatum 23.01.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 765x


 


TOPLIST.cz