Pondělí 29.04.2024

Poohlédnutí za 16.kolem 1. Angliké ligy

Šlágr kola...utkání mezi lídry tabulky...skončil lépe pro FC Burakino Raiders...

Wild Eagles FC - Dark Lords of Moria 1:0
Velmi vyrovnané utkání s malou převahou hostů. Ti ale doplatili na velkou nepřesnost svých střel a minutu před přestávkou dostali po akci Curtise a střele Wainwrighta nádhernou branku.
Domácí se tak udrželi na deváté příčce a hosté zůstali jedenáctí.

FC Milhouse Smokers - Destiny City FC 1:6
Vynikající utkání z pohledu hostujícího Destiny. Hosté se ujali vedení už po dvou minutách hry. A do třicáté minuty vedli už 3:0. V 32.minutě snížil Clough na 1:3, ale to bylo ze strany domácích vše. Možná byla i jejich chyba nastoupit do utkání v deseti a to se jim vymstilo debaklem 1:6. Destiny se vyhouplo na dvanáctou příčku.

FC Wales - AC Camel 2:0
Asi jedno z nejzajímavějších utkání se odehrálo na hřišti Walesu, kde hostovali AC Camel. Hosté měli v utkání převahu a bylo vidět že jim to hraje lépe, ale bohužel je vychytal domácí Veneziano. Domácím stačilo k výhře vstřelit dvě branky na které hosté nebyli schopni efektivně odpovědět.

Broncos RaptorsBirmingham City FC 2:1
Velmi vyrovnané utkání chudé na střely, a relativně nudné vzhledem k malému počtu šancí na obou stranách. Domácí se ujali vedení už v 12. minutě trefou Tierneye. Hosté zareagovali až těsně před přestávkou Badelasem ( 42.min ) … to ale bylo z jejich strany vše. Po překopávané, jak se hra jevila … vítěznou branku domácích střelil v 80. minutě Nethercott.

Liverpool Blackhawks - Kettering Town 0:4
O jednoznačný výsledek se postarali fotbalisté Ketteringu, kteří nastříleli domácímu Liverpoolu čtyři branky. Když se dvakrát trefil Beckford ( 10.,34.minuta ) a dvakrát Viveash ( 40.,45.minuta). Domácí již nebyli schopni odpovědět a tak se výsledek v druhé půli nezměnil.

Viktoria Londýn - FC Burakino Raiders 0:2
Utkání kola, kterému přihlíželo 8000 diváků ( plný stadión ). Nabídlo nádhernou podívanou. První branka padla v 21. minutě z kopačky Deardena. Ten samý střelec se trefil po dvanácti minutách znovu. A upravil tak na konečný výsledek. V 68. minutě ještě za druhou žlutou šel do šaten předčasně domácí Dryden.

FC Liverpool - Bez Manažera 3:0
-* zápas skončil kontumací *-

SK Septimov - FC Vampires 3:5
Poslední utkání tohoto kola se odehrálo na hřišti Septimovu, kde se přišlo na utkání domácích podívat 11 609 diváků. První z osmi branek utkání viděli diváci již v třinácté minutě a vstřelil ji kanonýr upírů Stein. Ovšem domácí okamžitě odpověděli minutu na to bylo srovnáno. Branku zařídil Charles. V 20. minutě se nechal vyloučit Wanless ( červená karta ), a domácí byli oslabeni. Asi tenhle fakt jim zařídil prohru jelikož vstřelili tři branky z celkových šesti střel. Za hosty si vstřelil Hattrick Stein Tommym, který se opět vrátil na první místo střelců s 14 trefami.

autor Autor: datum 11.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 485x