Čtvrtek 02.05.2024

Čtvrtfinále Anglického poháru - rekapitulace

FC Vampires podlehli doma FC Wales a turnaj pro ně končí...

York City - ManU Many 2:0
V prvním utkání potvrdili roli favorita domácí, když těsně před přestávkou vstřelili první branku utkání. O vedeni 1:0 se postaral Carbon. V čtvrté minutě druhé půle zvýšil na konečných 2:0 Sutton.

FC Vampires - FC Wales 0:2
O překvapení čtvrtfinále se postarali FC Vampires, když doma podlehli 2:0 Walesu. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí byli hodně nepřesní, a tak v 59. minutě dostali první branku od Faceye. Druhou branku vsítilo hosté těsně před koncem ( 88.minuta ), a postaral se o ni Lemon. To byl poslední hřebíček do rakve domácích upírů.

Huddersfield Town FC - Viktoria Londýn 0:4
Favorizovaná Viktoria vstoupila do utkání výborně a ve čtvrté minutě již vedla 1:0. Ve stejné minutě šel předčasně do šaten domácí Oakes. Potom se vše odehrávalo v režii hostující Viktorky. Ta přidala další tři branky a postoupila tak do dalšího kola ( 16.min Finn, 44. a 61. min. Linton ).

IFC Macclesfield Town - Liverpool Blackhawks 0:5
Poslední utkání skončilo jednoznačně pro prvoligový hostující Liverpool. Hosté se ujali vedení již v sedmé minutě střelou Dudleye a v utkání si získali převahu, nastřílet zbylé čtyři branky už nebyl problém, jelikož domácí přešli do totální pasivity.

autor Autor: datum 12.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 402x