Čtvrtek 16.05.2024

Rekapitulace 20.kola 1.Anglické ligy

O největší překvapení kola se postaral FC Liverpool když venku porazil druhý celek ligy Viktorii Londýn 2:1

Wild Eagles FCAC Camel 2:1
Ve velmi vyrovnaném utkání, měli mírně navrch hosté, ale jejich šance zlikvidoval pozorný Uminsky. Naopak na branku Vauhta šly jen dvě střely a obě pustil. Což nemohlo k výhře v žádném případě pomoci.

Destiny City FC - Birmingham City FC 8:0
Exhibiční utkání rozjetých Destiny City se odehrálo na jejich hřišti proti Birminghamu. Domácí zvítězili 8:0, a už se dotahují na jedenáctý Liverpool. Hráčem utkání byl zvolen Whitlow střelec poslední branky domácích.

Dark Lords of Moria - Kettering Town 0:1
10 000 diváků sledovalo utkání domácí Morie s Ketteringem. Překvapivě byli lepší domácí, ale bohužel jejich střely končily na pozorném Gilbertovi. Jedinou branku utkání vstřelil v 28. minutě Bradbury. I přes prohru byli fanoušci s výkonem domácích spokojeni.

FC Milhouse Smokers - FC Burakino Raiders 1:8
Další vyprodaný stadión ( 11 000 ) shlédl utkání Milhouse Smokers proti prvním Burakino Raiders. Tohle utkání se taky změnilo v exhibici když domácí nebyli schopni nic vymyslet a jen inkasovali branku za brankou. Naopak hosté zbytečně v 50.minutě faulovali a kopala se penalta kterou Khubov proměnil. Ale byla to jediná branka domácích v utkání.

FC Wales - AC Leeds United 8:0
Favorizovaný FC Wales Rozdrtil poslední celek ligy vysoko 8:0 a to i přesto že byli hosté střelecky výrazně aktivnější mají ovšem tým hodnocen tak na pátou ligu, a asi i tam by měli problémy. Krásným fotbalem kvalitní hráče nenahradí.

Broncos RaptorsFC Vampires 1:2
Osm tisíc diváků sledovalo utkání mezi domácími Raptory a čtvrtými Upíry. Hosté měli viditelnou střeleckou převahu, ale hodně střel bylo nepřesných. Skóre otevřel už v osmé minutě nejlepší střelec ligy Stein Tommy. Domácí ale stačili vyrovnat, a hra se uklidnila. Ovšem v 37. minutě se ujali vedení hosté a výsledek už se nezměnil.

Liverpool Blackhawks - SK Septimov 3:2
Výborně hrající Blackhawks si doma poradili s Sk Septimov. Ale k vítězství moc nepřispěl domácí gólman, který pustil za svá záda obě střely které na něj letěly. Na straně vítězů si Hattrick připsal Colkin brankami v 26.,34. a 67. minutě.

Viktoria Londýn - FC Liverpool 1:2
O největší překvapení kola se postaral jedenáctý FC Liverpool, když porazil druhou ( nyní třetí ) Viktorii Londýn. Domácí nebyli příliš aktivní a na jejich bránu šlo 10 střel. Hosté vyhráli brankami v 56. a 83. minutě, o obě se postaral Mascagni.

autor Autor: datum 20.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 452x