deník MIFA

Čtvrtek 16.05.2024

CENA: ZDARMA!

21.Kolo 1.Anglické Ligy - Rekapitulace

Unikátní výkon podal fotbalista McDonald ( AC Camel )proti Birmingham City. Soupeři nastřílel šest branek...

Viktoria Londýn - Wild Eagles FC 1:2
První utkání pátečního kola se proměnilo ve velké překvapení, domácí Viktoria Londýn podlehla sedmému celku ligy Wild Eagles. Do utkání vstoupili lépe hosté a v 35. minutě se ujali vedení trefou McDonalda. Skoro celé utkání se hrálo jen na jednu stranu, a to na branku domácích. V 55. minutě šel předčasně do šaten Lever za druhou žlutou kartu. Domácím se povedlo srovnat v 69. minutě. Ale v 85. opět inkasovali . 1:2

FC Liverpool - Liverpool Blackhawks 1:1
V utkání mezi Liverpoolskými celky se nezrodilo žádné překvapení. Domácí měli převahu, ale většina jejich střel končila na vynikajícím brankáři Draperovi. Skóre otevřel v 39. minutě domácí Drysdale. Ovšem hosté hned po třech minutách srovnali trefou Colkina. Utkání se za tohoto stavu už dohrálo ke spokojenosti na obou stranách.

SK SeptimovBroncos Raptors 3:1
Domácí otevřeli skóre až v 27. minutě , kdy se trefil White. Utkání bylo velice vyrovnané a druhou branku přidal opět domácí Charles až v 66. minutě. Poslední branku domácích dal opět střelec prvního gólu White, na tu ale odpověděli hosté v 80.minutě. ( Tierney ).

FC Vampires - FC Wales 6:0
Utkání, které se považovalo za nejvyrovnanější skončilo velice překvapivě 6:0 . Hvězdou utkání byla nová posila domácích Sivertsen který hostům nasázel tři branky, kdežto nejlepší střelec ligy Stein jen jednu. Domácí toto vítězství dostalo na třetí příčku společně v Viktorií Londýn.

AC Leeds United - FC Milhouse Smokers 4:7
Utkání týmu ze dna ligy skončilo hokejovým výsledkem 4:7. Nutno podotknout že hosté proměnily všechny střely které šly na branku domácích. Nejlepším střelcem utkání byl Khubov který si připsal Hattrich za branky v 50. 58. a 77. minutě. Utkání přihlíželo 2 578 diváků.

FC Burakino Raiders - Dark Lords of Moria 5:0
Favorit utkání a první celek ligy otevřel skóre už ve třetí minutě trefou Rickerse. Ten samý střelec přidal další branku v 15. minutě. Ve 49. minutě dostla červenou kartu domácí Squires. Ale ani toto nepomohlo hostům ke vstřelení branky. Skóre na konečných 5:0 upravil v 63. minutě Mauge. Utkání přihlíželo 12 570 diváků.

Kettering Town - Destiny City FC 1:1
Jak jsem podotkl v pozvánce, Kettering to s Destiny City neměl vůbec lehké a i když v 59. minutě dostal hostující Edmondsou červenou kartu, padly v utkání pouze dvě branky a to na obou stranách z penalty. Střelci Beckford ( 30.min Kettering ) a Morris ( 90.min Destiny ). Utkání bylo velice pěkné plné nádherného fotbalu.

Birmingham City FC - AC Camel 0:8
Unikátní výkon podal fotbalista McDonald ( AC Camel ) v utkání 21.kola anglické ligy proti Birmingham City. Domácímu týmu vstřelil šest branek, a hodně se zasloužil o vítězství 0:8… Hostujícímu celku se tak po dlouhé době povedlo opět vyhrát.

autor Autor: datum 24.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 413x