deník MIFA

Čtvrtek 16.05.2024

CENA: ZDARMA!

3A Polsko - 22.kolo

Polská 3A liga se nezadržitelně blíží do svého finiše. Nyní se společně podívejme na právě uplynulé 22. kolo a zrekapitulujme si jeho výsledky.

FC Dubes Praha (7): AC Polonia (8)
1:1 (1:0)
Tento zápas poznamenala chřipková epidemie v týmu domácích, jež museli nastoupit v 8(!) lidech. Manažer domácích Doubek apeloval v průběhu výkendu na Polském fotbalovém svazu a dožadoval se zrušení utkání, avšak nebylo mu vyhověno, z důvodů nabitosti termínů soutěže. Domácí šli do vedení ve 24. minutě, ale ke konci jim značně docházeli síly, čehož využili hosté, když ve 84. vyrovnal švéd Karlsson.

Fc Black ANGELS (13) : FC VeGa Wroclavek (9)
1:1 (0:1)
Tým Angels se pod novým trenérem Mirkem Lajdorfem zdá se chytá stébla a velmi výrazně se popere o udržení v soutěži. Ve 22. kole urval tento tým doma alespoň jeden důležitý bod s trápícím se Wroclavkem. Hosté sice vedli po brance Draczynskiho, ale krátce po přestávce se hlavou po rohovém kopu trefil Dziabas a uzavřel tak účet zápasu.

Wisla Skoczow (11) : Fotbalová drtička (4)
1:1 (0:0)
A do třetice remíza. Tentokrát ovšem velmi nečekaná, jelikož hosté se pohybují ve vyšších patrech tabulky a očekávali ze Skoczova import 3 bodů. Nestalo se tak, díky velmi dobře chytajícímu brankáři domácích, který v 93. minutě utkání za stavu 1:1 zlikvidoval pokutový kop hostujícího týmu.

kopáči (16) : Ceramika Opoczno (6)
1:3 (1:1)
Kopáči stále marně čekají na první ligové vítězství v této sezóně. Ale ve 22. kole se nečekalo, jelikož na Zakopaného psa (podivný to název stadionu) přijel velmi dobře hrající tým z Opoczna. Zápas byl ovšem velmi vyrovnaný a rozhodla střelecká impotence domácích, kteří se v koncovce trápí. V prozatimním průběhu soutěže skórovali pouze 23x (1 branka na zápas). S takto chabou koncovkou nemůžou pomýšlet na lepší než 16. místo.

Legia Warszawa (3) : fc hajduk split (5)
0:3 kontumačně
Domácí, jež hájí 3. místo tabulky odmítli nastoupit k utkání, kvůli nevyplaceným odměnám ze strany klubu. Vyjádření manažera klubu Mr. Twistera se nám však nepodařilo získat, jelikož je služebně mimo zemi.

FC Damon (10) : Wisla Krakonoš (2)
2:4 (2:0)
Domácí se rychle dostali do vedení. Již v 6. se prosadil po individuální akci Malek. Do poločasu se domácím podařilo díky utěšené střele Ziolkowskiho vytvořit si dvoubrankový náskok a překvapení bylo na spadnutí. Manažer 2. týmu tabulky Jeremien však o poločase udělal v kabině zemětřesení, když rozkopal 2 koše, 1 skříňku a nakopnutou kopačkou zranil obránce Komjáta. Jeho svěřenci to nabudilo natolik, že ve druhém poločase zápas otočili a vyhráli 4:2. Komját se po utkání podrobil drobnému chyrurgickému zákroku, když mu lékař týmu sešil obočí dvěma stehy.

Opilci (14) : Killerteam (12)
2:0 (1:0)
Šlágr kola. Souboj celků bojujících o udržení soutěže přinesl jediné vítězství domácího týmu v tomto kole. Opilci na zákaz svého manažera Vlasy přestali chlastat a začali hrát fotbal. V současné době ztrácí 5 bodů na Killerteam a na udržení. Proto byl pro ně tento zápas šestibodový. V 16. minutě se nádherně trefil z přímého kopu Golota a vítěztví pečetil po brejku do již otevřené obrany v 88. Oliwczik.

Nowy Dwor (15) : Lech Wroclav (1)
0:6 (0:3)
Bývalá Garbania Szczakowianka sáhla po změně hlavního sponzora také ke změně názvu. Na stadion U potoka se přišla na lídra tabulky podívat celkem slušná návštěva - necelé 3000 diváků. Ty však mohli sledovat Galapředstavení hráče hostí Pawla Kaczmarka, který v utkání vsítil 6(!!!) branek a utkání tak rozhodl...!!!

autor Autor: Jaroslav Bílekdatum 25.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 595x