Pátek 17.05.2024

22.Kolo 1.Anglické Ligy

Viktoria Londýn opět podlehla svému soupeři vysoko 5:0...

Wild Eagles FCBirmingham City FC 2:0
První utkání kola se odehrálo mezi sedmými Wild Eagles a patnáctým Birminghamem. V tomto utkání se žádné překvapení nezrodilo pasivita ze strany obou soupeřů nakonec prospěla domácím kteří se už v šesté minutě ujali vedení střelou Herrera z dvaceti metrů. Deset minut na to vedení zvýšili nádhernou akcí McDonalda. Od té doby se ovšem nic zajímavého nepřihodilo. Většina akcí končila na obráncích. Utkání přihlíželo 5 353 diváků.

AC Camel - Kettering Town 0:2
Velmi sledované utkání, které se zdálo být velmi jednoznačné nakonec skončilo očekávaným vítězstvím hostujícího Ketteringu. I když domácí měli přesnější mušku, bohužel jejich střely končili na vynikajícím Gilbertovi. Obě branky hostů vstřelil Beckford a to v 30. a 43. minutě. Utkání přihlíželo 14 276 diváků.

Destiny City FC - FC Burakino Raiders 3:5
Oto Von Bismark nasadil do velmi těžkého utkání taktiku na šest záložníků. Zdálo se, že to bude to pravé když v 17.minutě proměnili domácí penaltu (Whitlow Jody ). Bohužel čtyři minuty na to srovnal Rickers. Potom přišla kanonáda Deardena který v relativně krátkém čase nastřílel domácím tři branky ( 31. 35. a 55. minuta ). Mezi jeho Hattrick se vměstnal jen domácí Sadler s vynikající sólovou akcí zakončenou brankou v 50. minutě. V 68. minutě přidal poslední branku hostů Rickers a domácí jen snížili zásluhou Morrisovy penalty v 70 minutě. Utkání přihlíželo 13 418 diváků.

Dark Lords of Moria - AC Leeds United 11:0
V dalším utkání, kde se snažil poslední Leeds vydřít aspoň nějaký bodík vyhráli domácí 11:0. Jak jsem se dověděl od Manažera poraženého týmu jeho prohry jsou způsobeny zraněním obou brankářů, a tak musí do brány stavět hráče kteří ten post v životě nehráli. Nejvíce branek v zápase nastřílel Cureton a to 5. Utkání přihlíželo 3 886 diváků.

FC Milhouse Smokers - FC Vampires 0:2
V dalším utkání proti sobě nastoupili nevyspitatelní Smokers proti třetímu celku ligy FC Vampires. V utkání byl sice viděn pěkný fotbal, ale velmi chudý na brankové příležitosti. Ve dvacáté minutě se ujali vedení hostující Upíři brankou Ritchieho. Potom se hrálo velmi vyrovnaně na obě strany, ale většinu akcí likvidovali obránci. Další branku přidali hosté v 73. minutě a to zásluhou Shoreho, který se propracoval přes celé hřiště a potom nahrál před bránu Sivertsenovi který měl hodně prostoru na skórování. Výsledek se do konce utkání už nezměnil. Utkání sledovalo 10 592 diváků.

FC Wales - SK Septimov 0:4
Účastník finále Anglického poháru opět prohrál ! Tentokrát podlehl osmému Septimovu na svém hřišti. Hosté takřka po celou dobu utkání měli navrch, a svého soupeře doslova drtili. O vítězství se hodně zasloužil záložník Septimova Perry, který vstřelil tři ze čtyř branek ( 29. 47.pen 50. minuta ). Poslední branku utkání vstřelil Carter v 63. minutě a upravil tak na konečných 0:4. Domácí šli do utkání s velkými ambicemi, je taky možné že se šetřili na dnešní pohárové finále. Utkání přihlíželo 6 700 diváků.

Broncos RaptorsFC Liverpool 0:2
Nepochopitelně domácí nastoupili do utkání jen v deseti a to je asi poslalo do kolen. Hosté příležitosti využili a do utkání se doslova vrhli. Už v 26. minutě sklízeli ovoce a to v podání Drysdaleho, který vstřelil nádhernou branku do sítě Raptorů. Druhou a poslední branku vstřelili hosté až v 79. minutě a postaral se o ni Cook. Utkání přihlíželo 4 937 diváků.

Liverpool Blackhawks - Viktoria Londýn 5:0
Viktoria Londýn opět prohrála. Tentokrát se jejím přemožitelem stal Liverpool Blackhawks. Ti na svém hřišti Viktorku přehráli a zasypali ji 31 střelami z nichž 5 skončilo v síti brankáře McDermotta. Další hattrick si díky tomu připsal Chapple. Utkání přihlíželo 13 019 diváků.

autor Autor: datum 25.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 449x