Pátek 17.05.2024

23.kolo 1.Anglické Ligy

Lídr soutěže jen remizoval s AC Camel 0:0 a dostal dvě červené karty...

Liverpool Blackhawks - Wild Eagles FC 2:1
Šlágr Kola ! Velmi vyrovnané utkání 23.kola se odehrálo na stadiónu “Bažina” kde přišlo 14 126 diváků. Domácí se ujali vedení už v 26. minutě po střele Dudleye. To povzbudilo oba týmy a začal se hrát opravdu velmi nádherný fotbal. Hostům se sice povedlo srovnat zásluhou McDonalda v 86. minutě. Ale domácí těsně před koncem vstřelili rozhodující branku na 2:1 (Chapple ).

Viktoria Londýn - Broncos Raptors 3:0
Zbytečně darovali tři body Raptoři Viktorii Londýn, když ve včerejším kole nastoupili do zápasu jen v deseti hráčích. Nemáme informace co to způsobilo, jestli zdravotní problémy, nebo problémy z cestováním, nicméně tak nabídli domácím spravit si chuť po několika prohraných utkáních. Domácí využili početní převahy až v 35. minutě a ujali se vedení 1:0 ( Finn ). Další, druhou branku přidali již po třech minutách a postaral se o ni Linton. Třetí a poslední branku do sítě hostů poslal Dryden nádhernou střelou z volného přímého kopu.

FC Liverpool - FC Wales 0:1
Finalista poháru FC Wales k utkání 23. kola přijel na největší stadión Anglie “Anfield Road“. Moc se tam ale nepředvedli, blýskli se jen velmi nečistou hrou. V 38. minutě putoval předčasně do šaten Talbot za druhou žlutou kartu. V 80 minutě jej napodobil Kolodowicz, za faul na Drysdaleho. Zdálo se vymalováno, ale Liverpool tu šanci nevyužil a naopak v 82. minutě inkasoval z kopačky Faceyho. Stav utkání se již nezměnil. Na Liverpoolské zklamání se přišlo podívat 6 387 diváků.

SK Septimov - FC Milhouse Smokers 4:0
Další tým který nastoupil do utkání jen v deseti hráčích byl SK Septimov, který se utkal s FC Milhouse Smokers. Pro něj to ale zas tak velký handicap nebyl, a i přes oslabení svého soupeře porazili 4:0. A to i přesto že byl aktivnější. O branky se postarali Southgate ( 13. a 59.min ), Perry ( 30.min ), Doherty ( 70.min ). Utkání sledovalo 4 826 diváků.

FC Vampires - Dark Lords of Moria 2:1
12 516 diváků se přišlo podívat na utkání třetích FC Vampires s desátými Dark Lords. Domácí začali aktivněji a jíž ve 13. minutě je poslal do vedení Stein Tommy. Hostům se povedlo vyrovnat v 71. minutě a to díky nádherné akci Chettleho a zakončení Marsche. Ovšem o konečný výsledek se postaral opět střelec první branky utkání Stein v 80 minutě. Skóre se od té doby nezměnilo.

AC Leeds United - Destiny City FC 0:7
Třetí tým který nastoupil v deseti byl poslední celek ligy Leeds United. Ten byl doslova rozstřílen dvanáctým Destiny City 7:0. Utkání sledovalo 3 313 diváků, kterým se utkání moc nelíbilo, zvláště když si jejich miláčci odvezli další debakl.

FC Burakino Raiders - AC Camel 0:0
Vyprodaný “Big Joint Stadium“ sledoval trápení lídra tabulky s devátými AC Camel. Do utkání sice nastoupili jako jasní favorité, ale již v deváté minutě dostal za hrubý šlapák červenou kartu Dearden, a domácí se trápili. Do přestávky se občas nějaké ty šance objevily, ale ty největší od Rickerse a Maugeho byly trestuhodně zahozeny. V 64. minutě byl do šaten poslán Dodd za nesportovní chování a opakované urážky rozhodčího. Výsledek se do konce utkání nezměnil.

Kettering TownBirmingham City FC 6:0
V posledním utkání středečního kola se potkaly týmy umístěné v tabulce zrcadlově. Zatímco domácí Kettering je druhý, hostující Birmingham je taky druhý ale od spodu. Zápas podle toho taky vypadal. Hosté sice Kettering přestříleli, ale bohužel neměli tak přesné střely aby vyzráli na gólmana Ketteringu Gilberta, který jim vše pochytal a zařídil tak domácím výhru 6:0. Utkání sledovalo 9 631 diváků.

autor Autor: datum 27.02.2003pocet shlednuti Shlédnuto: 399x