deník MIFA

Neděle 01.10.2023

CENA: ZDARMA!


MIFA - k čemu je to dobré?

Fotbal to nejsou pouze hráči a fanoušci. Někdo se také musí postarat o údržbu stadionu, platy hráčů, posilování stávajícího kádru, výchovu mladých nadějí... Touto osobou je manažer fotbalového klubu, a právě do jeho role Vás postaví hra MIFA - Fotbalový manažer.

Kdo již někdy v minulosti hrál na svém počítači fotbalový manažer, dobře ví, že jejich největší nevýhodou bývá občas nelogické jednání ostatních klubů, které ovládá počítač. A nebo právě naopak - počítač má vše dobře spočítané a tak Vám nikdy neprodá talentovaného hráče jenom proto, že ho sám špatně odhadl. To ovšem neplatí o hře MIFA. Tam za každý klub rozhoduje živá bytost. Člověk z masa a kostí stejně jako Vy, který se snaží sehnat co nejlepší hráče za co nejméně peněz. Protivník, kterého vám jiná hra nenabídne. Někoho stejně chytrého, jako jste Vy samotný. A to dává hře další, u normálních manažerů nevídaný rozměr.

Komunikujte s ostatními manažery ve fóru, smlouvejte o cenách fotbalistů, stavte stadion, hledejte nadějné mladíky! Ale hlavně - staňte se manažerem fotbalového týmu ve hře MIFA, a zkuste s ním vyhrát Pohár mistrů!

Ve hře nejsou žádní skuteční fotbalisté. Důvod je jednoduchý. U skutečných fotbalistů by všichni manažeři věděli, jak budou dobří v budoucnu. Všichni by chtěli koupit Rosického, Čecha či dokonce Saviolu. Takto ovšem mají všichni stejné předpoklady do začátku, ať už se v reálném fotbalovém světě orientují či nikoliv. Všichni musí důvěřovat skautům, které si najali...

K hraní vám postačí internetový prohlížeč s podporou JavaScriptu. Všechny zápasy se počítají najednou a to v jednu hodinu v noci. Během počítaní zápasů se nedá do hry zasahovat.

autor Autor: humppadatum 26.09.2001pocet shlednuti Shlédnuto: 2141x


 


TOPLIST.cz