zpět - ochrana soukromí - vpřed
Všechny zápasy
Datum | Soupeř | Soutěž | Kde | Výs | |
---|---|---|---|---|---|
Pá 21.6. | CSKA Archangelsk | 30.kolo ligy | D | -:- | - |
St 19.6. | FK Brnoli Bajkal | 29.kolo ligy | V | -:- | - |
Po 17.6. | Botafogo Slavoj Rostov 09 | 28.kolo ligy | V | -:- | - |
Pá 14.6. | 1. FC Komsomolsk na Amuru | 27.kolo ligy | D | -:- | - |
St 12.6. | FK Kamchatka Kirganik | 26.kolo ligy | V | -:- | - |
Po 10.6. | KS Pobeda Pobeda | 25.kolo ligy | D | -:- | - |
Pá 7.6. | A.F.C. Moshonki 2020 | 24.kolo ligy | V | -:- | - |
St 5.6. | Russia Psychóso | 23.kolo ligy | D | -:- | - |
Po 3.6. | TOMEX Chita 2005 | 22.kolo ligy | V | -:- | - |
Pá 31.5. | CSK Torpedo Novorybnaya | 21.kolo ligy | D | -:- | - |
Čt 30.5. | TJ Sokol Warszawa | Čtvrtfinále IL - 2.zápas | V | -:- | - |
St 29.5. | Tc® Arsenal Čita | 20.kolo ligy | V | -:- | - |
Po 27.5. | SK Rudá záře Leningrad | 19.kolo ligy | D | -:- | - |
Pá 24.5. | FC Kuban Krasnodar | 18.kolo ligy | V | -:- | - |
Čt 23.5. | TJ Sokol Warszawa | Čtvrtfinále IL - 1.zápas | D | -:- | - |
St 22.5. | FC Vyhlosibirsk Orsk | 17.kolo ligy | D | -:- | - |
Út 21.5. | FC Moskva boys | 6.kolo NP | D | -:- | - |
Po 20.5. | FC Zullu Krasnodar | 16.kolo ligy | V | -:- | - |
Ne 19.5. | U.D. Pajara-Playas de Jandia | FullHouse Cup | D | -:- | - |
So 18.5. | FC Pepici Dundee | FullHouse Cup | D | 2:1 | |
Pá 17.5. | CSKA Archangelsk | 15.kolo ligy | V | 6:0 | |
Čt 16.5. | FC Ori Istanbul | Osmifinále IL - 2.zápas | V | 3:2 | |
St 15.5. | FK Brnoli Bajkal | 14.kolo ligy | D | 3:0 | |
Út 14.5. | FC Ori Istanbul | Osmifinále IL - 1.zápas | D | 4:0 | |
Po 13.5. | Botafogo Slavoj Rostov 09 | 13.kolo ligy | D | 3:1 | |
Ne 12.5. | Copacabana FC | FullHouse Cup | V | 0:2 | |
So 11.5. | Copacabana FC | FullHouse Cup | D | 3:5 | |
Pá 10.5. | 1. FC Komsomolsk na Amuru | 12.kolo ligy | V | 2:0 | |
Čt 9.5. | Johann von Kodet Manchaft | Šestnáctifinále IL - 2.zápas | D | 3:0 | |
St 8.5. | FK Kamchatka Kirganik | 11.kolo ligy | D | 8:1 | |
Út 7.5. | Johann von Kodet Manchaft | Šestnáctifinále IL - 1.zápas | V | 6:0 | |
Po 6.5. | KS Pobeda Pobeda | 10.kolo ligy | V | 2:2 | |
Ne 5.5. | FC Pepici Dundee | FullHouse Cup | V | 2:1 | |
So 4.5. | U.D. Pajara-Playas de Jandia | FullHouse Cup | V | 3:1 | |
Pá 3.5. | A.F.C. Moshonki 2020 | 9.kolo ligy | D | 5:1 | |
Čt 2.5. | TJ Sokol Warszawa | Skupiny IL - 6.zápas | D | 3:0 | |
St 1.5. | Russia Psychóso | 8.kolo ligy | V | 2:2 | |
Út 30.4. | Les chatons d Antoinette | Skupiny IL - 5.zápas | V | 4:1 | |
Po 29.4. | TOMEX Chita 2005 | 7.kolo ligy | D | 3:2 | |
Ne 28.4. | GEOS™ Alevilla Albarracín | FullHouse Cup | V | 0:3 | |
So 27.4. | FC Saint Clair | FullHouse Cup | V | 1:2 | |
Pá 26.4. | CSK Torpedo Novorybnaya | 6.kolo ligy | V | 5:0 | |
Čt 25.4. | Futbol Kulübü Kozlu | Skupiny IL - 4.zápas | V | 0:0 | |
St 24.4. | Tc® Arsenal Čita | 5.kolo ligy | D | 2:0 | |
Út 23.4. | Futbol Kulübü Kozlu | Skupiny IL - 3.zápas | D | 5:1 | |
Po 22.4. | SK Rudá záře Leningrad | 4.kolo ligy | V | 0:1 | |
Ne 21.4. | Diyarbakırspor | FullHouse Cup | D | 1:2 | |
So 20.4. | Diyarbakırspor | FullHouse Cup | V | 0:3 | |
Pá 19.4. | FC Kuban Krasnodar | 3.kolo ligy | D | 2:0 | |
Čt 18.4. | TJ Sokol Warszawa | Skupiny IL - 2.zápas | V | 4:2 | |
St 17.4. | FC Vyhlosibirsk Orsk | 2.kolo ligy | V | 2:1 | |
Út 16.4. | Les chatons d Antoinette | Skupiny IL - 1.zápas | D | 3:0 | |
Po 15.4. | FC Zullu Krasnodar | 1.kolo ligy | D | 0:0 | |
Ne 14.4. | FC Saint Clair | FullHouse Cup | D | 0:5 | |
So 13.4. | GEOS™ Alevilla Albarracín | FullHouse Cup | D | 1:4 |