zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. TJ Sokol Warszawa

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsTJ Sokol Warszawa
Věk14.517.7
Zkušenosti17.822.2
Energie71.590.4
Plat39115.344000.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
67Neumann Torben17125236365209900
61Salomonsson Bj19325368083370 I200
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
63Krausse Hartmut183254372762010000
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
2Chaney Cliamain1911014421259800
46Speth Denis17341702746189500

Sestava - TJ Sokol Warszawa

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
35Szarifijanowski Bazyliusz1774260532110000
90Marcinkowski Prudencjusz173705325292110000
14Matuschanskawaski Eksuperancjusz18224487073309600
20Michalczewski Dezyderiusz1887393053010000
28Szarifijanowski Achacjusz181855124172010000
74Domaszewski Eksuperancjusz184576724662010000
27Prodzinski Dezyderiusz181905126211910000
89Blaszczykowski Amadeusz185608724402010000
92Cybulski Oktawiusz180397343672510000
72Wlodzimierski Afrodyzjusz18317635370189800
78Zastrzezynski Konkordiusz17527584848200 I300

TOPLIST.cz