zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Besiktas JK

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsBesiktas JK
Věk14.518.4
Zkušenosti15.98
Energie80.472.7
Plat37406.331084.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
56Schuld Christof19020853570269500
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
62Krieg Rainer184272475802410000

Sestava - Besiktas JK

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
37Gözübek Eren183812829181210000
8Ivesa Ala1902427757465900
25Menekse Tayfun181087142215117200
13Calik Selcuk1831471337166900
23Cafer Amac1812170206966600
43Sekma Danizhan1822968216866600
55Kziltug Aslan19587182334156700
12Kirmizi Hepten1902423797867600
24Ipek Tolgun1832367286766900
53Nadarevic Tunahan1823267266666100

TOPLIST.cz