zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Argentinos Juniors

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsArgentinos Juniors
Věk14.513.2
Zkušenosti15.927.7
Energie80.468.5
Plat37406.335081.9
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
56Schuld Christof19020853570269500
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
62Krieg Rainer184272475802410000

Sestava - Argentinos Juniors

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
34Ferreyra Jerónimo19420803680409600
28Zanetti Javier18197403618329800
9Lopes Rosinei194100463121419600
30Vizcarra Santiago19023328383349800
6Ramos Sergio1921006621235710000
47Kročka Ondrej1911221234339800
35Martin Oscar193100564020409900

TOPLIST.cz