zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. FC Konyg Götaland

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsFC Konyg Götaland
Věk17.71.7
Zkušenosti19.54.8
Energie97.39.1
Plat44694.86020
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
14Büskens Moritz19490472343189500
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
27Feimer Jürgen19491493038329500
63Krausse Hartmut183254372762010000
2Chaney Cliamain1911014421259800
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300

Sestava - FC Konyg Götaland

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
22Aune Kjell1901116123255310000

TOPLIST.cz