zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. TJ Sokol Warszawa

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsTJ Sokol Warszawa
Věk17.317.7
Zkušenosti13.222.2
Energie97.890.4
Plat4090644000.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
25James Walters181904530281010000
35Scherich Matthias19342823565510000
67Neumann Torben17125236365209900
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300
70Schierenberg Dimo17236365960119700
71Durkheim Peter1623023454729600
68Seppelt Arno17522286265199600
63Krausse Hartmut183254372762010000
69Jerratsch Helmar173441860651710000

Sestava - TJ Sokol Warszawa

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
35Szarifijanowski Bazyliusz1774260532110000
90Marcinkowski Prudencjusz173705325292110000
14Matuschanskawaski Eksuperancjusz18224487073309600
20Michalczewski Dezyderiusz1887393053010000
28Szarifijanowski Achacjusz181855124172010000
74Domaszewski Eksuperancjusz184576724662010000
27Prodzinski Dezyderiusz181905126211910000
89Blaszczykowski Amadeusz185608724402010000
92Cybulski Oktawiusz180397343672510000
72Wlodzimierski Afrodyzjusz18317635370189800
78Zastrzezynski Konkordiusz17527584848200 I300

TOPLIST.cz