zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. MFK Dukla Banská Bystrica

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsMFK Dukla Banská Bystrica
Věk17.518.6
Zkušenosti16.622.3
Energie96.495.5
Plat45107.142505.6
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
56Schuld Christof19020853570269500
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900
62Krieg Rainer184272475802410000
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300
70Schierenberg Dimo17236365960119700
4Montambeault Achille17801223449500

Sestava - MFK Dukla Banská Bystrica

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
13Ragi Mathieu189922535119900
38Obert Adam18086401920109200
16Snopek Kristián18388402520249700
7Pekarík Peter18186402415149800
29Kovačovič Boris19325782276329000
31Kuba Dominik19119177877279300
5Paulík Jozef19428288079339200
18Vohnút David19324754573309400
24Marcinko Dezider19532803176339500

TOPLIST.cz