zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Argentinos Juniors

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsArgentinos Juniors
Věk17.518.5
Zkušenosti16.721.2
Energie97.397.8
Plat44797.549880.4
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
68Seppelt Arno17522286265199600
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300
70Schierenberg Dimo17236365960119700
66Gartner Uwe17530246165169900

Sestava - Argentinos Juniors

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
38Romero Cristian181854326281310000
46Rodríguez Ricardo18388401939139700
45Hernández Lucas18185492124810000
27Paredes Leandro180207126691010000
3Gómez Alejandro19233802180309600
5Ladino Alcides19043754070279400
2Tapia García19329368484319400
47Kročka Ondrej1911221234339800
28Zanetti Javier18197403618329800
32Escudero San19329803179279900
4Crespo Hernán18119207777910000

TOPLIST.cz