zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Argentinos Juniors

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsArgentinos Juniors
Věk17.518.2
Zkušenosti15.213.5
Energie97.298.5
Plat44029.746117.5
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
22Preetz Reinmar1809043202779600
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
62Krieg Rainer184272475802410000
46Speth Denis17341702746189500
70Schierenberg Dimo17236365960119700
71Durkheim Peter1623023454729600
68Seppelt Arno17522286265199600
66Gartner Uwe17530246165169900

Sestava - Argentinos Juniors

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Bravo Claudio189820001510000
45Hernández Lucas18185492124810000
38Romero Cristian181854326281310000
46Rodríguez Ricardo18388401939139700
27Paredes Leandro180207126691010000
23Zamorano Ivan18217287372510000
3Gómez Alejandro19233802180309600
4Crespo Hernán18119207777910000
5Ladino Alcides19043754070279400
25Ferrari Ismael1718040151929700
32Escudero San19329803179279900

TOPLIST.cz