zpět  - ochrana soukromí  -  vpřed

FC Bayern Devils vs. Argentinos Juniors

Detaily sestav

Průměrné hodnotyFC Bayern DevilsArgentinos Juniors
Věk17.518
Zkušenosti16.76.9
Energie97.399.1
Plat44797.543237.1
Nejlepší střelec sezóny--
Nejlepší asistent sezóny--

Sestava - FC Bayern Devils

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
3Allison Becker1898170551410000
55Feistkorn Julius19529844969159100
67Neumann Torben17125236365209900
60Byakin Beslan194282380812110000
46Speth Denis17341702746189500
72Häusl Ingo1602930434599300
70Schierenberg Dimo17236365960119700
66Gartner Uwe17530246165169900
68Seppelt Arno17522286265199600
62Krieg Rainer184272475802410000
69Jerratsch Helmar173441860651710000

Sestava - Argentinos Juniors

ČísloJménoNárVěkSvBSvOSvZSvUStřZKEne/MaxInfoZapGls
8Bravo Claudio189820001510000
18Martínez Lisandro18087402916310000
38Romero Cristian181854326281310000
46Rodríguez Ricardo18388401939139700
45Hernández Lucas18185492124810000
24Martínez Javier1852070227049900
27Paredes Leandro180207126691010000
40Sanchez Renato1832470336239600
43González Pedro1842170366439800
23Zamorano Ivan18217287372510000
4Crespo Hernán18119207777910000

TOPLIST.cz